Infostart.hu
eur:
384.52
usd:
330.51
bux:
123530.02
2026. március 4. szerda Kázmér

Kuncze: "folytatódik a fideszes csődhíradó"

Az SZDSZ elnöke szerint folytatódik a Fideszes csődhíradó a magyar gazdaság összeomlásáról. Kuncze Gábor választ vár Orbán Viktor Fidesz elnöktől, hogy ha valóban válságban van a gazdaság, akkor mire ígért 3.800 milliárd forintot.

A szabad demokrata pártelnök arra is kíváncsi, hogy jelenleg ki a Fidesz miniszterelnök-jelöltje, és milyen programra szavaz az, aki a nagyobbik ellenzéki pártot támogatja a választások második fordulójában.

Kóka János gazdasági miniszter azt mondta: a Fidesz nagy kárt okoz azzal az országnak, hogy rémhíreket terjeszt a magyar gazdaság állapotáról.

Hozzátette: kiderült, hogy az OTP-t érintő rémhírterjesztés mögött is egy fideszes aktivista állt.

Ezt a bejelentést Selmeczi Gabriella, a Fidesz szóvivője visszautasította.

A gazdasági miniszter felszólította Járai Zsigmondot, a Magyar Nemzeti Bank elnökét is, hogy tartózkodjon a politikai állásfoglalástól.

Kijelentette: a gazdaság jól teljesít, az elmúlt évben pedig rekord mennyiségű működő tőke áramlott be az országba.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor részleteket árult el a Vlagyimir Putyinnal folytatott beszélgetéséről
„Megvan az olajunk”

Orbán Viktor részleteket árult el a Vlagyimir Putyinnal folytatott beszélgetéséről

Az orosz elnöknek nem dolga, hogyan jut el az orosz olaj Magyarországra, megvannak a céljai, elérésükig nem fejezi be az ukrajnai háborút – erről beszélt egy szerdai tévéinterjúban Orbán Viktor miniszterelnök, aki szerint az ukrán követeléseket erőből le kell verni. Olajból „vannak ugyan stratégiai tartalékaink, de az infláció nő, a benzin drágul". Megerősítette: nem lesz miniszterelnök-jelölti vita Magyar Péterrel.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×