Infostart.hu
eur:
384.52
usd:
330.51
bux:
123530.02
2026. március 4. szerda Kázmér

Házi őrizetben a gázoló rendőr

Elrendelte az ittasan gázoló rendőr házi őrizetét a bíróság - közölte a Nógrád Megyei Bíróság szóvivője.

A Salgótarjáni Nyomozó Ügyészség a rendőr előzetes letartóztatását kezdeményezte, a bíróság viszont a gyanúsított egy hónapig tartó házi őrizetét rendelte el - mondta Barsi József.

Bóna Gyula, a megyei ügyészség szóvivője közölte: a házi őrizet azt jelenti, hogy a gyanúsított csak a bíróság engedélyével hagyhatja el lakhelyét. A kényszerintézkedésre tekintettel az ügyészségnek soron kívül kell eljárnia.

A balassagyarmati kapitányság 26 éves főtörzsőrmestere vasárnap, nem sokkal éjfél után, már szolgálaton kívül, saját autójával tartott a városközpont felé, amikor elütött a járdán egy 17 éves lányt és egy 29 éves férfit. A lány a kórházban belehalt sérüléseibe.

A helyszínelő rendőrök megállapították, hogy a gázoló alkoholt fogyasztott, mielőtt az autójába ült.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor részleteket árult el a Vlagyimir Putyinnal folytatott beszélgetéséről
„Megvan az olajunk”

Orbán Viktor részleteket árult el a Vlagyimir Putyinnal folytatott beszélgetéséről

Az orosz elnöknek nem dolga, hogyan jut el az orosz olaj Magyarországra, megvannak a céljai, elérésükig nem fejezi be az ukrajnai háborút – erről beszélt egy szerdai tévéinterjúban Orbán Viktor miniszterelnök, aki szerint az ukrán követeléseket erőből le kell verni. Olajból „vannak ugyan stratégiai tartalékaink, de az infláció nő, a benzin drágul". Megerősítette: nem lesz miniszterelnök-jelölti vita Magyar Péterrel.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×