Infostart.hu
eur:
354.57
usd:
312.22
bux:
139713.9
2026. június 25. csütörtök Vilmos
Nyitókép: Thibault Penin/Unsplash

Új funkció érkezett a Spotifyra

Mostantól a streamingszolgáltató élő audioszolgáltatása is elérhető.

A Spotify még tavaly vásárolta fel a Betty Labs nevű céget, elsősorban annak Locker Room nevű élő audioalkalmazása miatt. Az app használói különféle témákban vehettek részt beszélgetéseken kedvenceikkel. Néhány hónappal később a Locker Roomot Greenroomra nevezték át, és bár a Spotify ökoszisztéma része lett, csak külön lehetett elérni. Mostantól viszont a Greenroom is bekerült a fő alkalmazásba, így sokkal könnyebben elérhető majd a felhasználók számára. Ezen a néven azonban már nem érdemes keresni, ugyanis időközben átkeresztelték Spotify Live-ra – írja a hvg.hu.

A felhasználók az alkotók podcastjein vagy előadói oldalán keresztül hangolhatnak rá a szolgáltatás élő műsoraira, és ha részt szeretnének venni a beszélgetésben, vagy csatlakozni szeretnének a műsorvezetőhöz a színpadon, a Spotify Live alkalmazásból tehetik meg ezt.

A Spotifynál is bíznak az élő hang jövőjében, az élő élményekben, amelyeket mind a 406 millió előfizetőjükhöz el szeretnének juttatni.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.25. csütörtök, 18:00
Mészöly Géza korábbi válogatott labdarúgó, edző
Újvári Gábor újságíró, sportvezető
Tisza-kormány: Magyar Péterék új bejelentéseket tesznek, jön a többnapos kormányülés

Tisza-kormány: Magyar Péterék új bejelentéseket tesznek, jön a többnapos kormányülés

Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön rendkívüli kormányszóvivői sajtótájékoztatón tesz új bejelentéseket a hétvégi kihelyezett kormányülés előtt, miközben a kabinet egyszerre több politikailag érzékeny ügyet mozgat. Szerdán benyújtották az ügynökakták megnyitását célzó törvényjavaslatot, a parlament pedig jövő héten rendkívüli ülésen tárgyalhat hat javaslatot. A Tisztítótűz-művelet keretében a legnagyobb vitát a képviselői mandátum 12 éves korlátozása váltotta ki, amelyet a TASZ szerint ki kellene venni a csomagból. Eközben razzia volt a Semmelweis Egyetemen, őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét, felmondták Balásy Gyula cégeinek szerződéseit, és tovább gyorsult a Fideszhez köthető médiumok leépülése.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×