INFORÁDIÓ
2021. szeptember 25. szombat
Eufrozina, Kende

tokió 2020

program

a magyar menetrend

Rasovszky Kristóf a nyíltvízi úszók férfi 25 kilométeres versenyén a 18. vizes világbajnokságon a dél-koreai Joszuban 2019. július 19-én.

Erős napunk lehet: kajak-kenu-döntők, női vízilabda-elődöntő – a magyarok csütörtöki programja

Infostart

Öt sportágban indulnak magyar sportolók csütörtökön a tokiói olimpián.

ATLÉTIKA. Krizsán Xéniának még három száma van hátra a hétpróbában: a távolugrás (2.40), a gerelyhajítás (6.40) és a 800 méter (14.20).

KAJAK-KENU. Hajnali 2.30-kor kezdődnek a középfutamok, benne férfi K-1 200-on Csizmadia Kolos (2.30) és Tótka Sándor (2.37), női C-1 200-on Balla Virág (2.44) és Takács Kincső (2.51), női K-1 500-on Csipes Tamara (2.58) és Kozák Danuta (3.05), valamint férfi K-2 1000 méteren a Béke Kornél, Varga Ádám és a Nádas Bence, Kopasz Bálint kettős. A döntők 4.35-kor kezdődnek.

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS. Rasovszky Kristóf a férfiak 10 kilóméteres versenyében úszik, magyar idő szerint még szerdán, 23.30-kor indul a versenye.

ÖTTUSA. A női körvívás (Kovács Sarolta, Gulyás Michelle) 6.00 órakor, a férfi (Marosi Ádám, Kasza Róbert) 9.30-kor kezdődik.

VÍZILABDA. A Magyarország–Spanyolország női elődöntő 12.50-kor kezdődik

A csütörtök teljes programja, éremosztás 27 számban

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok) - 1

11.00-14.00 (4.00-7.00): női csapatverseny, bronzmérkőzés: Németország-Hongkong

19.30-22.40 (12.30-15.40): NŐI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ: Kína-Japán

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 8

9.00-15.05 (2.00-8.05): tízpróba (110 gát, diszkoszvetés, rúdugrás); női magasugrás, selejtező; hétpróba (távolugrás, gerelyhajítás); női 4x100 m váltó, előfutam; FÉRFI HÁRMASUGRÁS, DÖNTŐ; FÉRFI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ; férfi 4x100 m váltó, előfutam, FÉRFI 110 M GÁT, DÖNTŐ;

16.30-18.05 (9.30-11.05): FÉRFI 20 KM-ES GYALOGLÁS (Szapporói Odori Park)

19.00-21.45 (12.00-14.45): TÍZPRÓBA (gerelyhajítás, 1500 m); NŐI RÚDUGRÁS, DÖNTŐ; női 4x400 m váltó, előfutam; férfi 1500 m, elődöntő; FÉRFI 400 M, DÖNTŐ; HÉTPRÓBA (800 m)

BASEBALL (Jokohamai Stadion)

vigaszág, elődöntő:

19.00 (12.00): Egyesült Államok-Koreai Köztársaság

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok) - 3

11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi szabadfogás 57 kg és 86 kg vigaszág; női 57 kg vigaszág; férfi szabadfogás 74 kg és 125 kg nyolcaddöntő és negyeddöntő; női 53 kg nyolcaddöntő és negyeddöntő

18.15-22.00 (11.15-15.00): férfi szabadfogás 74 kg és 125 kg elődöntő; női 53 kg elődöntő; FÉRFI SZABADFOGÁS 57 KG és 86 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ; NŐI 57 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ

GOLF (Kaszumigaszeki Golfklub):

7.30-16.00 (0.30-9.00): női verseny, 2. nap

GÖRDESZKA (Ariake Városi Sportpark) - 1

9.00-13.40 (2.00-6.40): FÉRFI PARK VERSENYSZÁM, előfutamok, DÖNTŐ

GYEPLABDA (Ói Gyeplabda Stadion) - 1

férfi torna:

bronzmérkőzés:

10.30 (3.30): India-Németország

DÖNTŐ:

19.00 (12.00): Belgium-Ausztrália

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya) - 4

9.30-13.05 (2.30-6.05): középfutamok - férfi K-1 200 m, női C-1 200 m, női K-1 500 m, férfi K-2 1000 m, DÖNTŐK - FÉRFI K-1 200 M, NŐI C-1 200 M, NŐI K-1 500 M, FÉRFI K-2 1000 M

KARATE (Nippon Budokan) - 3

10.00-14.45 (3.00-7.45): női formagyakorlat kieséses szakasz, rangsoroló szakasz; férfi 67 kg csoportmérkőzések

17.00-21.40 (10.00-14.40): női 55 kg, csoportmérkőzések; NŐI FORMAGYAKORLAT, bronzmérkőzés, DÖNTŐ; FÉRFI 67 KG, elődöntő, DÖNTŐ; NŐI 55 KG, elődöntő, DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

férfi torna, elődöntő:

17.00 (10.00): Franciaország-Egyiptom

21.00 (14.00): Dánia-Spanyolország

KOSÁRLABDA (Szaitama Szuper Aréna)

férfi torna:

13.15 (6.15): Egyesült Államok-Ausztrália

20.00 (13.00): Franciaország-Szlovénia

LABDARÚGÁS (Ibaraki Kasima Stadion)

női bronzmérkőzés

17.00 (10.00): Egyesült Államok-Ausztrália (Ibaraki Kasima Stadion)

MŰUGRÁS (Tokiói Vizes Központ) - 1

10.00-11.25 (3.00-4.25): női toronyugrás, elődöntő

15.00-16.25 (8.00-9.25): NŐI TORONYUGRÁS, DÖNTŐ

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Odaiba Kikötőpark) - 1

6.30-9.10 (23.30-2.10): FÉRFI 10 KM

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna) - 1

14.00-16.10 (7.00-9.10): női 60 kg elődöntő, férfi 52 kg elődöntő, férfi 75 kg elődöntő, FÉRFI 57 KG DÖNTŐ

ÖTTUSA (Muszasino Sportközpont)

13.00-19.30 (6.00-12.30): férfi és női körvívás

PÁLYAKERÉKPÁR (Izu Velodróm) - 2

15.30-18.50 (8.30-11.50): FÉRFI OMNIUM (SCRATCH, TEMPÓVERSENY, KIESÉES VERSENY, PONTVERSENY); férfi sprint nyolcaddöntő, reményfutam, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért; NŐI KEIRIN, negyeddöntő, elődöntő, futam a 7-12. helyért, DÖNTŐ

RÖPLABDA (Ariake Aréna)

férfi torna:

13.00 (6.00): Brazília-Orosz olimpiai csapat

21.00 (14.00): Franciaország-Argentína

SPORTMÁSZÁS (Aomi Városi Sportpark) - 1

17.30-22.20 (10.30-15.20): FÉRFI ÖSSZETETT (GYORSASÁGI MÁSZÁS, SZABADMÁSZÁS, MAGASSÁGI MÁSZÁS) - DÖNTŐ

STRANDRÖPLABDA (Siokaze Park)

női torna, elődöntő:

9.00 (2.00): Heidrich, Vergé-Dépré (svájci)-Ross, Klineman (amerikai)

10.00 (3.00): Clancy, Artacho del Solar (ausztrál)-Kravcenoka, Graudina (lett)

férfi torna, elődöntő:

21.00 (14.00): Mol, Sörum (norvég)-Plavins, Tocs (lett)

22.00 (15.00): Serif, Ahmed (katari)-Kraszilnyikov, Sztojanovszkij (orosz)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

női torna:

elődöntő:

15.30 (8.30): Egyesült Államok-Orosz olimpiai csapat

19.50 (12.50): Magyarország-Spanyolország

mérkőzés az 5-8. helyért

14.00 (7.00): Hollandia-Kína

18.20 (11.20): Kanada-Ausztrália

Nyitókép: MTI/Kovács Tamás
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018