Infostart.hu
eur:
387.13
usd:
328.72
bux:
0
2025. december 29. hétfő Tamara, Tamás

Nézze meg, miért hasonlította Ralf Rangnick Gordon Bankshez a törökök kapusát!

A török válogatott 2-1-re legyőzte az osztrákokat a labdarúgó Európa-bajnokság nyolcadöntőjében, mégpedig úgy, hogy a 95. percben Mert Günök ritkán látható bravúrral védte ki Christoph Baumgartner fejesét. „Nehéz úgy egyenlíteni, ha van egy Gordon Banksük a kapuban” – mondta elismerően a török kapusról Ralf Rangnick, az osztrákok német szövetségi kapitánya.

Rangnick is, illetve azóta a nemzetközi sajtó is Gordon Banks az 1970-es világbajnokságon, Guadalajarában bemutatott védését idézte fel, amivel hárította Pelé fejesét. Íme, a két védés.

A teljes képhez tartozik, hogy Mert Günoknak akadt még egy nagyszerű védése a második félidőben, amikor Marko Arnautovic lövését védte.

Címlapról ajánljuk
Donald Trump Kijevbe is kész elutazni a béke érdekében

Donald Trump Kijevbe is kész elutazni a béke érdekében

Donald Trump akár Kijevbe is kész elutazni, amennyiben az előmozdítja a béke ügyét, hogy az ukrán parlamentben felszólaljon egy megállapodás elfogadásának érdekében - erről az amerikai elnök beszélt, miután Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel tárgyalt Floridában.
Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Oroszország szombat este újabb rakétatámadást indított Kijev és Ukrajna több régiója ellen, amely miatt az ukrán főváros egyes részein megszűnt az áram- és a távhőszolgáltatás. A támadás közvetlenül megelőzte Volodimir Zelenszkij ukrán elnök amerikai látogatását, ahol Donald Trump elnökkel folytat tárgyalásokat a 20 pontos béketerv véglegesítése érdekében. Az egyik legkritikusabb kérdése továbbra is az, hogy mely területeket adnák át Oroszországnak.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×