Infostart.hu
eur:
364.74
usd:
316.05
bux:
0
2026. augusztus 11. kedd Tiborc, Zsuzsanna
A magyar csapat tagjai köszöntik a szurkolókat a koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság F csoportjának második fordulójában játszott Magyarország - Franciaország mérkőzés végén a Puskás Arénában 2021. június 19-én. A társházigazda magyar válogatott 1-1-es döntetlent játszott a világbajnok francia csapattal.
Nyitókép: Kovács Tamás

Fiola Attila gólja anyagilag is sokat ért

Az UEFA minden pont után pénzt ad a szövetségeknek.

750 ezer euró, vagyis 266 millió forint – ennyit ért a magyar labdarúgó-válogatott franciák elleni 1-1-es döntetlenje.

Az Eb összdíjazása 371 millió euró, ami 20 százalékkal több a 2016-os összegnél. A győztes 32 milliót kereshet, de minden résztvevő, így a magyar csapat, pontosabban a szövetség kap 9,25 milliót a kijutásért. A csoportkörben egy döntetlen 750 ezer eurót, egy győzelem 1,5 milliót ér. A nyolcaddöntőbe jutás még 2 millió eurót jelenthetne a magyar válogatottnak.

2016-ban a nyolcaddöntőben búcsúzó magyar együttes 11,5 millió eurós (akkori árfolyamon 3,6 milliárd forintos) pénzdíjat kapott.

Címlapról ajánljuk

Alsó tagozat megújítása: az irány jó, de komoly gondot is lát a PDSZ

A PDSZ alapvetően támogatja az alsó tagozat gyermekközpontú megújítását célzó 14 pontos javaslatcsomag szakmai irányait, ugyanakkor a jó célokhoz biztosítani kell a megvalósítás feltételeit is és minden pluszfeladathoz időt és pénzt kell rendelni – erről beszélt az InfoRádióban a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezetének ügyvivője.
inforadio
ARÉNA
2026.08.11. kedd, 18:00
Lakatos Júlia
a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója
Tisza-kormány: délután szavaznak az új köztársasági elnökről, kivételes eljárásban jöhet a gyógyszer-áfamentesség

Tisza-kormány: délután szavaznak az új köztársasági elnökről, kivételes eljárásban jöhet a gyógyszer-áfamentesség

Kedden 9 órakor folytatódik az Országgyűlés kétnapos rendkívüli ülése, amelynek utolsó napirendi pontjaként választhat új köztársasági elnököt a parlament. Az egyetlen hivatalos jelölt Baka András, a Legfelsőbb Bíróság korábbi elnöke, akit a Tisza-frakció ajánlott - a Fidesz és a KDNP nem vesz részt a szavazáson. Előtte viszont nyolc zárószavazásra, négy mentelmi ügyi eljárásra, valamint a legfőbb ügyész lemondási idejéről szóló döntésre is sor kerül. Ezen felül egyetlen nap alatt tárgyalja majd le a Ház a vényköteles gyógyszerek áfamentességéről szóló javaslatot. Percről percre tudósítunk a keddi fejleményekről.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×