Infostart.hu
eur:
387.04
usd:
328.67
bux:
0
2025. december 29. hétfő Tamara, Tamás
Yaakobishvili Áron, az FC Barcelona kapusa
Nyitókép: Facebook / Catalunya SÍ - Barça SÍ

A spanyol másodosztályba adják kölcsön a magyar kapustehetséget

A frissen feljutott FC Andorra együttesében játszik kölcsönben Yaakobishvili Áron a következő idényben.

Az FC Barcelona magyar utánpótlás-válogatott kapusának kölcsönvételéről a Gerard Pique résztulajdonában álló FC Andorra számolt be kedden a honlapján.

A 19 éves futballista az előző idényben legtöbbször a Barcelona U19-es együttesében kapott lehetőséget, a spanyol bajnokság mellett az UEFA Ifjúsági Ligában is szerepelt, ugyanakkor három alkalommal pályára lépett a spanyol harmadosztályban szereplő barcelonai tartalékalakulatban.

Yaakobishvili - aki Budapesten született, de 11 éves kora óta Barcelonában él - május végén hosszabbított szerződést a katalán klubbal.

Címlapról ajánljuk
Donald Trump Kijevbe is kész elutazni a béke érdekében

Donald Trump Kijevbe is kész elutazni a béke érdekében

Donald Trump akár Kijevbe is kész elutazni, amennyiben az előmozdítja a béke ügyét, hogy az ukrán parlamentben felszólaljon egy megállapodás elfogadásának érdekében - erről az amerikai elnök beszélt, miután Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel tárgyalt Floridában.
Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Oroszország szombat este újabb rakétatámadást indított Kijev és Ukrajna több régiója ellen, amely miatt az ukrán főváros egyes részein megszűnt az áram- és a távhőszolgáltatás. A támadás közvetlenül megelőzte Volodimir Zelenszkij ukrán elnök amerikai látogatását, ahol Donald Trump elnökkel folytat tárgyalásokat a 20 pontos béketerv véglegesítése érdekében. Az egyik legkritikusabb kérdése továbbra is az, hogy mely területeket adnák át Oroszországnak.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×