Infostart.hu
eur:
354.35
usd:
300.68
bux:
134545.2
2026. május 10. vasárnap Ármin, Pálma
Simone Rossi (CC Ortigia) during the Waterpolo Italian Serie A match CC Ortigia vs RN Savona on April 01, 2023 at the Ortigia in Siracusa, Italy (Photo by Salvo Barbagallo/LiveMedia/NurPhoto via Getty Images)
Nyitókép: Salvo Barbagallo/LiveMedia/NurPhoto via Getty Images

Marco Rossi fia magyar élcsapathoz szerződött

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának vízilabdázó fia az OSC-hez igazolt.

Az olasz Ortigia 30 éves erősségével a vlv.hu készített interjút annak apropóján, hogy a vízilabdázó az OSC-hez igazolt.

Simone Rossi arról beszél, hogy meglepte a magyar bajnoki ezüstérmes hívása. "30 éves vagyok, és úgy gondolom, hogy ez a lépés egy utolsó nagy, minőségi ugrás a pályafutásomban".

Apjával kapcsolatban már többször beszélt Budapestről. Arról mesélt, hogy néhány éve nevetve mondta apjának:

"ha egy kicsit erősebb lettem volna a saját sportágamban, talán eljöhettem volna veled Budapestre vízilabdázni".

Olaszok vagyunk, de Magyarország befogadott minket és ezért örökké hálásak leszünk. Most élőben nézhet majd engem, én pedig a magyar labdarúgó- válogatottat! Ez tökéletes! És még csak annyit: Hajrá, OSC! Hajrá, magyarok! - olvasható az interjúban.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Marco Rossi (@mrrossiofficial) által megosztott bejegyzés

Címlapról ajánljuk

Így nézett ki az új parlamenti ciklus ünnepélyes nyitónapja

Hatalmas tömeg előtt ért véget a Kossuth téren Magyar Péter első miniszterelnöki napja, a hivatalba lépő kormányfő kemény szavakkal kelt ki Sulyok Tamás államfői működése ellen, Forsthoffer Ágnes házelnökként az övétől eltérő fellépéssel kezdte meg házelnöki munkáját. Megalakultak a parlamenti frakciók is, a kormány viszont most még nem lépett hivatalba, így érdekes helyzet állt elő, aminek egy pikáns magánéleti szála is van.
inforadio
ARÉNA
2026.05.11. hétfő, 18:00
Lakatos Júlia a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója
Kiszelly Zoltán a Századvég politikai elemzési igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×