Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus
A magyar-szlovák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokság egyik helyszíne, a budapesti MVM Dome 2022. január 16-án.
Nyitókép: Kovács Tamás

Tömegverekedés a Fradi-Újpest előtt - videók, rendőrségi reagálás

Az MVM Dome-nál csapott össze a két méretes társaság.

Még a futballmeccs előtt összeverekedett két szurkolói csoport a Népliget mellett található multifunkcionális MVM Dome csarnok előtt. A Blikk azt írta, körülbelül száz újpesti ultra – kiegészülve néhány Vasas-szurkolóval – csapott össze bő egy órával a mérkőzés kezdése előtt ugyanannyi fradistával.

Az esetről több videó is megjelent a Facebookon:

A Telex megkereste a rendőrséget, az alábbi választ kapták.

"A Ferencváros – Újpest FC labdarúgó mérkőzés megkezdése előtt nagy létszámú szurkolói csoport verekedett össze. Az esettel összefüggésben 13 személyt garázdaság elkövetésének megalapozott gyanúja miatt állítottak elő a Készenléti Rendőrség munkatársai. A labdarúgó mérkőzéssel összefüggésben egy személyt pirotechnikai eszköz birtoklása miatt feljelentettek a rendőrök. Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság IX. kerületi Rendőrkapitánysága indított eljárást csoportos garázdaság bűntett miatt, amivel összefüggésben az előállított személyeket gyanúsítottként hallgatták ki, közülük egy főt őrizetbe vettek."

(A nyitókép illusztráció.)

Címlapról ajánljuk
Vinkó József: én is megdöbbentem, milyen titkokat, rejtett történeteket mutatnak Budapest egyes gasztrohelyei

Vinkó József: én is megdöbbentem, milyen titkokat, rejtett történeteket mutatnak Budapest egyes gasztrohelyei

Nagyon is létezik gasztroturizmus – mondta Vinkó József, a Magyar Konyha magazin főszerkesztője az InfoRádió Aréna című műsorában, és felhívta a figyelmet újonnan összeállított gasztroséta helyekre. Beszélt arról is, hogy a hozzánk látogató külföldiek hetven százaléka milyen ételt keres, és hogy leáldozik-e a fine dining csillaga. Megtudhattuk tőle azt is, miért „házasítják” a japán és a perui konyhát.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 7. 06:30
×
×
×
×