394.24
369.95
65045.06
2024. április 20. szombat Tivadar
Varga Zsolt, a Ferencváros vezetőedzője (k) időkérés közben a férfi vízilabda Bajnokok Ligája harmadik helyéért játszott FTC-Telekom Waterpolo-Brescia mérkőzésen Belgrádban 2022. június 4-én. A Ferencváros a harmadik helyen végzett, miután 14-12-re legyőzte az olasz csapatot.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Vízilabda-BL - A végén csattant a Ferencváros ostora

Az előző idényben bronzérmes FTC-Telekom Waterpolo 9-8-ra nyert a vendég Marseille ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek harmadik fordulójában.

A magyar bajnok és kupagyőztes gárda a találkozón egyetlen alkalommal, a legvégén vezetett.

A zöld-fehérek - akik két győzelemmel és egy vereséggel állnak - egy hét múlva a Jug Dubrvonik csapatát fogadják.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló: FTC-Telekom Waterpolo - CN Marseille (francia) 9-8 (1-2, 2-2, 2-2, 4-2)

a magyar csapat gólszerzői: Vigvári Ve., Merkulov, Argiropulosz 2-2, Ubovic, Varga Dé. Damonte, 1-1