Infostart.hu
eur:
360.67
usd:
317.22
bux:
144182.99
2026. július 27. hétfő Liliána, Olga

Gulácsiék a 90. percben egyenlítettek Sallaiék ellen

Az RB Leipzig úgy játszott 1-1-es döntetlent otthon a Freiburggal a német labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának szombati játéknapján, hogy a négy magyar válogatott játékost felvonultató összecsapáson a hazaiak a kilencvenedik percben egyenlítettek.

Az első félidőben végig mezőnyfölényben játszó vendégek - a lipcsei védelem kihagyását kihasználva - a 38. percben Ermedin Demirovic góljával szereztek vezetést. A vendéglátók a második félidőben átvették a kezdeményezést, de a kapura nem sok veszélyt jelentettek. A hajrában azonban Angelino átlövésével mégis sikerült egyenlítenie a házigazdának.

A magyar válogatott tagjai közül az RB Leipzigben Gulácsi Péter és Willi Orbán végigjátszotta a mérkőzést, míg Szoboszlai Dominik a 79. percben csereként lépett pályára, miként a vendégeknél Sallai Roland is.

A címvédő és listavezető Bayern München otthon nem bírt a Bayer Leverkusennel, az Union Berlin pedig a sérült Schäfer Andrást nélkülözve 1-0-ra kikapott a Wolfsburg vendégeként.

Bundesliga, 25. forduló:

RB Leipzig-SC Freiburg 1-1 (0-1)

Bayern München-Bayer Leverkusen 1-1 (1-1)

Hertha BSC-Eintracht Frankfurt 1-4 (0-1)

VfL Bochum-Greuther Fürth 2-1 (1-0)

VfL Wolfsburg-Union Berlin 1-0 (1-0)

Címlapról ajánljuk
Önállósodik az Alkotmánybíróság, maga választ elnököt mostantól, de csak három évre

Önállósodik az Alkotmánybíróság, maga választ elnököt mostantól, de csak három évre

Társadalmi egyeztetésre bocsátották: az uniós előírásoknak megfelelően bárki hozzászólhat a törvényjavaslathoz, amelynek a lényege, hogy az alkotmánybírók választanak maguknak vezetőt mostantól, de csak 3 évre. A költségvetési önállóság is visszaáll. A működés is sokkal átláthatóbb lesz, és munkájának tartalma ugyanott jelenik majd meg, ahol az összes magyar jogszabály.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×