Infostart.hu
eur:
379.45
usd:
319.59
bux:
129447.89
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
London, 2017. május 21.A csapattól távozó John Terry, a Chelsea csapatkapitánya a bajnoki trófeával az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban játszott Chelsea-Sunderland mérkőzés végén a londoni Stamford Bridge Stadionban 2017. május 21-én. (MTI/EPA/Andy Rain)
Nyitókép: MTI/EPA/Andy Rain

John Terry visszatér

A Chelsea FC korábbi csapatkapitánya, John Terry a londoni labdarúgóklub akadémiáján kapott szaktanácsadói munkát.

A Chelsea FC szerdai közleménye szerint a 41 éves Terry januártól pályaedzőként, mentoredzőként és szakmai tanácsadóként tevékenykedik majd az utánpótlásban.

Az angol válogatott korábbi csapatkapitánya 1998 és 2017 között 717 mérkőzésen lépett pályára a Chelsea színeiben, a Premier League-et és az FA Kupát öt-öt, a Bajnokok Ligáját és az Európa-ligát pedig egy-egy alkalommal nyerte meg. Miután 2018-ban visszavonult, az Aston Villánál szerzett edzői tapasztalatokat.

London, 2017. május 21.
A csapattól távozó John Terry, a Chelsea csapatkapitánya a bajnoki trófeával az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban játszott Chelsea-Sunderland mérkőzés végén a londoni Stamford Bridge Stadionban 2017. május 21-én. (MTI/EPA/Andy Rain)
A csapattól távozó John Terry, a Chelsea csapatkapitánya a bajnoki trófeával az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban játszott Chelsea-Sunderland mérkőzés végén a londoni Stamford Bridge Stadionban 2017. május 21-én. (MTI/EPA/Andy Rain)

Címlapról ajánljuk
Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Megtette a bejelentését Zelenszkij, összeomlott Ukrajna támogatása - Híreink az ukrán frontról szerdán

Megtette a bejelentését Zelenszkij, összeomlott Ukrajna támogatása - Híreink az ukrán frontról szerdán

Az orosz erők nagy erőkkel nyomulnak előre az ukránok által 2022-ben visszafoglalt Liman térségében: az észak-donyecki város ostroma lényegében megkezdődött, az oroszok a környező falvak elfoglalásával akarják bekeríteni a települést. Közben nagyobb katonai műveletek zajlanak Kosztantynivka, Pokrovszk, Huljajpole térségében is. Közen orosz lapok és internetes OSINT-bloggerek arról írnak: kisebb ellentámadást indított az ukrán hadsereg a déli fronton - Kijev ezt nem erősítette meg egyelőre. Diplomáciai fronton egyelőre nem látszik áttörés: Moszkvából több, Amerikával szemben kritikus nyilatkozat is jött az elmúlt napokban. A nap folyamán megjelnetek a Kiel Institute adatai: ebből kiderül, hogy Ukrajna katonai támogatása 2022 előtti mélypontra süllyedt. Az FT közben információkat szerzett arról, hogy Zelenszkij elnök választásokat akar tartani Ukrajnában - erről a napokban érkezhet hivatalos bejelentés. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború szerdai eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×