Infostart.hu
eur:
388.18
usd:
335.29
bux:
123872.29
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián

Újabb futballistát vett meg Szoboszlai Dominik mellől a Bayern München

Dayot Upamecano és az edző, Julian Nagelsmann után megvan a Bayern München harmadik, az RB Leipzigből érkező új szerzeménye.

Marcel Sabitzer ügye hosszú hetek óta húzódott, a középpályás nem játszott korábbi klubjában az idény eddigi részében. Végül a két klub az átigazolási időszak utolsó előtti napján egyezségre jutott: az osztrák válogatott játékos 15 millió euró körüli összegért szerződik a Bayernhez.

Ez lényegesen kevesebb, mint az Upamecanóért adott-kapott 42,5 millió euró, ugyanakkor tekintetbe kell azt is venni, hogy Sabitzer lipcsei szerződése lejárt volna jövő nyáron.

Az RB Leipzig a két játékosért és az edzőért 72,5 millió eurót kapott a nyáron a Bundesliga rekorderbajnokától.

Címlapról ajánljuk
Ukrán fenyegetés: katonáknak adná meg Orbán Viktor címét Volodimir Zelenszkij

Ukrán fenyegetés: katonáknak adná meg Orbán Viktor címét Volodimir Zelenszkij

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök reményét fejezte ki, hogy Orbán Viktor magyar miniszterelnök abbahagyja az Európai Unión belül a 90 milliárd eurós hitel végső jóváhagyásának blokkolását – és a szavaihoz némi fenyegetést is hozzátett. Mindezt az államfő csütörtökön Kijevben mondta egy sajtótájékoztatón.

Irán megtámadta azt az amerikai katonai bázist Irakban, ahol a magyar katonák is vannak

Az iráni hadsereg közölte csütörtökön, hogy dróntámadást indított az észak-iraki autonóm Kurdisztán régió székhelyén, Erbílben található amerikai főhadiszállás ellen.
inforadio
ARÉNA
2026.03.06. péntek, 18:00
Szijjártó Péter
külgazdasági és külügyminiszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×