INFORÁDIÓ
2021. július 29. csütörtök
Flóra, Márta

sportműsor

vízilabda

közvetítés

Tóth Márton, az OSC játékosa (b) és Luka Pljevancic, a szerb csapat játékosa a férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjében játszott OSC - Radnicki Kragujevac mérkőzésen a fővárosi Nyéki Imre Uszodában 2020. november 14-én.

Jön a vízilabda Eurokupa magyar döntője - sport a tévében

Infostart / MTI

Vízben a nők is, de képernyőn lesz még torna, birkózás, sok-sok foci, kosár, baseball, autósport, sznúker, tenisz, ketrecharc és golf is.

M4 Sport

13.25: Torna, Európa-bajnokság, Bázel, női és férfi szerenkénti döntők

16.15: Vízilabda, női ob I, döntő, UVSE Hunguest - DUE-Maarsk

18.00: Birkózás, Európa-bajnokság, Varsó, kötöttfogású helyosztók

M4 Sport+

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Zalaegerszegi TE

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-Diósgyőri VTK

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-MTK Budapest

Sport 1

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Regensburg-Hamburg

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Bayern München

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Eintracht Frankfurt

21.30: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers

Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Borussia Dortmund

18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Antalyaspor-Galatasaray

20.00: Baseball, MLB, St. Louis Cardinals-Cincinnati Reds

Eurosport 1

11.00, 16.00, 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

14.30: Autósport, Formula-E Bajnokság, Valencia

Eurosport 2

13.30: Tenisz, ATP 500-as torna, Barcelona

21.00: Golf, PGA Tour, Zurich Classic, New Orleans

Digisport 1

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Brest

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Spezia

17.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart, elődöntő

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Chelsea

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Sampdoria

Digisport 2

15.30: Tenisz, WTA Torna, Stuttgart, elődöntő

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-PSG

19.10: Vízilabda, Eurokupa, döntő, Szolnoki Dózsa-OSC Budapest

Digisport 3

14.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul, elődöntő

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart, elődöntő

Spíler 1

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Newcastle United

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Brighton

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Levante

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Cádiz

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Alavés

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Betis

Aréna 4

3.00: Ketrecharc, PFL, alapszakasz, 1. gála

13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Bournemouth-Brentford

16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Watford-Millwall

20.30: Autósport, IndyCar, Firestone GP, időmérő

Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018