Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 11. vasárnap Ágota
A magyar válogatott játékosai ünneplik győzelmüket a Magyarország - Izland labdarúgó Európa-bajnoki pótselejtező mérkőzés végén a Puskás Arénában 2020. november 12-én. A csapat 2-1-re győzött, ezzel története során negyedszer kijutott az Európa-bajnokságra. Elöl balról Szalai Ádám, középen a gólszerző Szoboszlai Dominik.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Húszmillió forintot ajánlott fel a magyar futballválogatott beteg gyerekeknek

Szalai Ádám csapatkapitány közösségi oldalán hozta nyilvánosságra, kinek adakozik a válogatott.

Az ősszel nagyot menő válogatott csatára azt írja a Facebookon, hogy „mi, válogatott játékosok fontosnak tartjuk, hogy egyénileg is ahol tudunk segítsünk a nehéz helyzetben lévő gyerekeken, felnőtteken. Ugyanakkor azt is fontosnak tartjuk, hogy mindannyian együtt, a válogatott stábtagjaival közösen, csapatként is segítsünk.”

Mint posztjából kiderül, idén úgy döntöttek, hogy „az izomtónuszavarban szenvedő Bertalan Vilike műtétjét és azt követő kezelését, a cisztás fibrózisban szenvedő és transzplantáció előtt álló Sajben Solt Bendegúzt, illetve a Tábitha gyermekhospice házat segítjük összesen 20 millió forinttal. Vilikének és Solt Bendegúznak mihamarabbi teljes gyógyulást kívánunk, a Tábitha Háznak pedig hogy áldozatos munkájuk eredményeként minél több gyógyult kisgyerek hagyhassa el a Házat.”

❤️?? Ahogy azt bizonyára sokan tudjátok, mi, válogatott játékosok fontosnak tartjuk, hogy egyénileg is ahol tudunk...

Közzétette: Szalai Ádám2020. december 29., kedd
Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Országos kongresszuson mutatta be a Fidesz–KDNP a 106 egyéni képviselőjelöltjét a 2026-os országgyűlési választások előtt. A kongresszus mottója: „Fidesz – a biztos választás”. Orbán Viktor miniszterelnök felszólította a Fidesz-jelölteket, hogy a Lázárinfókhoz hasonlóan álljanak szóba mindenhol mindenkivel, és mindenképp beszéljenek a háborúról, a migrációról és a genderőrületről. Migránsok vagy biztonság? Gender vagy család? Béke vagy háború? – ez a választások tétje Orbán Viktor szerint.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×