392.92
365.8
66608.06
A montenegrói Dejan Lazovic kapus a budapesti vízilabda Európa-bajnokság férfi tornáján a harmadik helyért játszott Montenegró - Horvátország mérkőzésen a Duna Arénában 2020. január 26-án.
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt

Nem volt esélye a Ferencváros ellen a Honvédnak

A címvédő Ferencváros fölényes győzelmet aratott a vendég Budapesti Honvéd felett pénteken a férfi vízilabda ob I alapszakaszában.

A mezőny legjobbja a hazaiak görög játékosa, a hétgólos Joannisz Funtulisz volt.

A 13. fordulóból előrehozott mérkőzés: FTC-Telekom Waterpolo–Budapesti Honvéd SE 13–5 (3–2, 4–1, 1–2, 5–0)

A 8. fordulóból elhalasztott mérkőzés: BVSC-Zugló–Kaposvári VK 18–7 (3–1, 3–2, 4–1, 8–3)

Ugrik az OTP részvénye

Gazdasági, a piaci folyamatokat esetlegesen befolyásoló adatok tekintetében ma érkezik itthon a MNB tavalyi utolsó negyedéves lakásárindexe, de az S&P Global Ratings hitelminősítői felülvizsgálata is kiemelkedő fontosságú esemény lesz: magyar szempontból azért is kulcsfontosságú az S&P osztályzata, mert a három nagy hitelminősítő közül jelenleg náluk a legrosszabb a besorolásunk, a BBB mínusz osztályzat egyetlen fokozattal van a befektetésre ajánlott kategória határa felett. Vállalati fronton ma is az amerikai gyorsjelentések lesznek a fókuszban, a héten a technológia szektor nagyágyúi közül többen jelentenek. A magyar piacon az OTP-re figyelhetnek elsősorban a befektetők, ma tartja közgyűlését a nagybank, ahol beszédet mond Csányi Sándor, a bankcsoport elnök-vezérigazgatója. A részvénypiaci folyamatokkal kiemelten foglalkozunk a május 16-i Portfolio Investment Day 2024 konferenciánkon, amelyen a részvétel regisztráció után ingyenes.