Infostart.hu
eur:
375.63
usd:
318.46
bux:
126768.38
2026. február 27. péntek Ákos, Bátor
Nyitókép: Pixabay.com

Büntetést kapott Bognár György az MLSZ-től

A Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága 100 ezer forintra büntette Bognár György, a Budaörs szakmai igazgatóját

Az NB II-es együttes szakmai igazgatója a Siófok elleni, 2-0-ra elvesztett bajnoki mérkőzés után tett sportszerűtlen nyilatkozatot.

Bognár György a Nemzeti Sportnak azt mondta, „egy felnőtt férfi NB II-es mérkőzést hiba központilag lebutítani”

A mérkőzésen Kulcsár Katalin volt a játékvezető. Bognár később a Magyar Nemzetnek azt mondta: nem a játékvezető miatt kaptak ki, ő jól végezte a dolgát.

Címlapról ajánljuk

Este másodszor is bekérették a magyar nagykövetségi ügyvivőt Kijevben

A nap folyamán másodszor is bekérették a magyar nagykövetségi ügyvivőt az ukrán külügyminisztériumba, és ezen az újabb találkozón is bebizonyosodott, hogy Kijev kizárólag politikai okok miatt nem indítja újra a kőolajszállítást - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön Budapesten.
inforadio
ARÉNA
2026.02.27. péntek, 18:00
Baán László
a Szépművészeti Múzeum főigazgatója, a Liget Budapest Projekt miniszteri biztosa
Hiába a pazar eredmények, földbe döngölték az Nvidiát

Hiába a pazar eredmények, földbe döngölték az Nvidiát

Szerda este közzétette legfrissebb negyedéves számait az Nvidia. A világ legnagyobb piaci értékű tőzsdei vállalata ezúttal sem okozott csalódást, a pozitív eredmények pedig az egész AI-trade szempontjából kulcsfontosságúak. Ezt követően ázsiában ma reggel vegyes volt a hangulat, Európában emelkednek a tőzsdék, viszont az USA-ban nincs határozott irány. Itthon az Magyar Telekom árfolyama mutat jelentős elmozdulást, a befektetők kedvezően fogadták a vállalat előrejelzését az idei növekedésről, valamint az osztalékemelésről, és a tovább részvény-visszavásárlásokról.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×