eur:
403.14
usd:
367.06
bux:
0
2025. április 10. csütörtök Zsolt
A győri Nora Mörk (j) a női kézilabda Bajnokok Ligája hatodik fordulójában játszott Győri Audi ETO KC - Brest Bretagne (francia) mérkőzésén a győri Audi Arénában 2017. november 18-án.
Nyitókép: MTI/Krizsán Csaba

Nora Mörk a kórházból üzent

Újra megműtötték Nora Mörk világ- és Európa-bajnok norvég kézilabdázó térdét.

A jobbátlövő a Győri Audi ETO KC csapatában eltöltött három szezon után idén nyáron igazolt a román CSM Bucuresti együttesébe, de első meccsén, a Ramnicu Valcea ellen 29-23-ra megnyert vasárnapi Szuperkupa-mérkőzésen ismét súlyosan megsérült a bal térde. Ez már a kilencedik operációja volt.

Pénteken megműtötték - ez már a kilencedik operációja volt -, de a kórházi ágyból üzent: ott lesz a jövő nyári tokió olimpián.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Surgery done. I guess 9th times is a charm. See you in Tokyo.

Nora Mørk (@noramrk_9) által megosztott bejegyzés,

A 28 éves norvég kézilabdázó térdét a győri időszaka során kétszer kellett megoperálni: tavaly februárban és októberben.

Címlapról ajánljuk
Így lehet Magyarország a Trump-vámpolitika relatív nyertese

Így lehet Magyarország a Trump-vámpolitika relatív nyertese

Területenként más-más célja van Donald Trump vámpolitikájának – vélekedett az InfoRádió GeoTrendek című magazinműsorában Horváth Sebestyén, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzője. Az amerikai elnök szerinte egyszerre kezd kereskedelmi háborúba, csökkenti külkereskedelmi deficitét és kerül zsarolási pozícióba. Arról is beszélt, hol keresi a kiskaput Magyarország, amely veszteségminimalizálásra törekedhet.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.10. csütörtök, 18:00
Nyeste Orsolya az Erste vezető elemzője
Madár István a Portfolio vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×