Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 5. péntek Vilma
Dortmund, 2018. augusztus 26.Gulácsi Péter, az RB Leipzig kapusa gólt kap a Borussia Dortmundtól a német első osztályú labdarúgó-bajnokság első fordulójában 2018. augusztus 26-án.  (MTI/EPA/Sascha Steinbach)
Nyitókép: MTI/EPA/Sascha Steinbach

Gulácsi Péter nem tud hibázni, már dobogón a Lipcse

A Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló RB Leipzig 1-0-ra nyert a sereghajtó 1. FC Nürnberg otthonában a német labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának szombati játéknapján.

A magyar válogatott hátsó alakzatának két alapembere, Gulácsi Péter és Willi Orbán ezúttal is kapott gól nélküli mérkőzést hozott le - az elmúlt öt fordulóból már a harmadikat -, igaz, Gulácsinak szerencséje is volt, ugyanis a hazaiaknál Hanno Behrens a 10. percben a felső lécre bombázott egy büntetőt.

Az RB Leipzig a Bundesliga tabellájának harmadik helyén áll.

Drámai csatában kapott ki a Szalai Ádámot a 37. perctől soraiban tudó Hoffenheim, amely a magyar csatár látványos gólpasszának is köszönhetően a 89. percig 2-1-re vezetett az Eintracht Frankfurt otthonában, az ekkor már emberelőnyben futballozó vendéglátók azonban egyenlítettek, majd a 96. percben a győztes gólt is megszerezték.

Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC hazai pályán gyűjtötte be a három pontot, 2-1-re győzte le a Mainzot.

Bundesliga, 24. forduló:
Eintracht Frankfurt-TSG 1899 Hoffenheim 3-2 (1-1)
Hertha BSC-FSV Mainz 05 2-1 (0-0)
Bayer Leverkusen-SC Freiburg 2-0 (1-0)
1. FC Nürnberg-RB Leipzig 0-1 (0-1)
Schalke 04-Fortuna Düsseldorf 0-4 (0-1)

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×