Infostart.hu
eur:
380.04
usd:
322.44
bux:
125733.91
2026. február 21. szombat Eleonóra
Villar Perosa, 2018. augusztus 12.Cristiano Ronaldo, a Juventus játékosa a Juventus B csapata elleni edzőmérkőzésen Villar Perosában 2018. augusztus 12-én (MTI/EPA/Alessandro Di Marco)
Nyitókép: MTI/EPA/Alessandro Di Marco

Ronaldo nélkül a válogatott

Cristiano Ronaldo nem lép pályára az Európa-bajnoki címvédő portugál labdarúgó-válogatott soron következő két mérkőzésén, így a Nemzetek Ligájában szeptember 10-én sorra kerülő Olaszország elleni, lisszaboni összecsapáson sem.

A 33 éves, ötszörös aranylabdás támadó szerdán azt nyilatkozta az olasz médiának, hogy a következő hetekben Torinóban marad, mert jelenleg új klubjára, a Juventusra akar koncentrálni.

A portugálok szeptember 6-án a világbajnoki ezüstérmes horvát válogatottat fogadják barátságos mérkőzésen, négy nappal később pedig az olaszokkal csapnak össze a Nemzetek Ligájában.

Címlapról ajánljuk
Sayfo Omar a Béketanács lehetőségeiről: a Hamász lefegyverzése kemény dió lesz

Sayfo Omar a Béketanács lehetőségeiről: a Hamász lefegyverzése kemény dió lesz

Az iszlamista szervezet ragaszkodik a könnyű fegyverzetéhez, ugyanis ha feladná, akkor a támogató klánokkal együtt ki lenne szolgáltatva a gázai politikai ellenfeleinek – mondta az InfoRádióban a Migrációkutató Intézet kutatási vezetője. Mint fogalmazott, a gázai konfliktus rendezéséhez nem elég a pénz és az erő, informális egyezkedésekre és alkukra is szükség lesz.
inforadio
ARÉNA
2026.02.23. hétfő, 18:00
Áder János
volt köztársasági elnök, a Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány kuratóriumi elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×