eur:
400.68
usd:
345.74
bux:
95015.28
2025. június 12. csütörtök Villő

Gulácsiék két pontot köszönhetnek a videóbírónak

A magyar válogatott Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig 3-2-re nyert a Hannover vendégeként a német labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati játéknapján.

A hazaiak a 82. percben egyenlítettek, azonban a játékvezető a videóbíró segítségével érvénytelenítette a találatot, amelyet les előzött meg.

A Hoffenheim Szalai Ádám nélkül fél tucat gólt lőtt a Kölnnek - a magyar válogatott támadó a kispadon ült -, és az is eldőlt, hogy nem lesz szombaton bajnokavatás: a második Schalke legyőzte a Freiburgot, így a Borussia Dortmund elleni rangadóra készülő listavezető Bayern Münchennek egyelőre nem lesz lehetősége biztosítania 28. elsőségét.

Bundesliga, 28. forduló:

TSG 1899 Hoffenheim-1. FC Köln 6-0 (1-0)

FC Schalke-SC Freiburg 2-0 (0-0)

Bayer Leverkusen-FC Augsburg 0-0

Hannover 96-RB Leipzig 2-3 (0-1)

VfB Stuttgart-Hamburger SV 1-1 (1-1)

később:

Bayern München-Borussia Dortmund 18.30

Hertha BSC-Wolfsburg 20.30

vasárnap játsszák:

Werder Bremen-Frankfurt 15.30

FSV Mainz 05-Borussia Mönchengladbach 18.00

Címlapról ajánljuk
Leáll a vízellátás, halpusztulás fenyeget, fejeket követel a miniszterelnök-helyettes
Parajd

Leáll a vízellátás, halpusztulás fenyeget, fejeket követel a miniszterelnök-helyettes

Leáll a vízellátás csütörtökön több Kis-Küküllő menti településen, valamint halpusztulásra is számítanak a térségben, miután jelentősen megnőtt a folyó vízének sótartalma – közölte Raed Arafat román belügyi államtitkár. Tánczos Barna miniszterelnök-helyettes bejelentette: a csütörtöki kormányülésen a parajdi helyzet súlyosbodásában érintett állami vállalatok vezetőinek menesztését kéri.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.06.12. csütörtök, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×