392.4
365.88
66807.7
A vártnál is simábban jutott tovább a Barcelona

A Bayern München után a Barcelona is továbbjutott a BL legjobb nyolc csapata közé, miután Messi (2) és Dembélé góljaival 3-0-ra legyőzte a Chelsea-t.

2018.03.14. 22:39

Barcelona–Chelsea 3-0

Vége a mérkőzésnek, a Barcelona 3-0-ra nyert, 4-1-gyel ment tovább. A nap másik mérkőzésén a Bayern 3-1-re nyert, s 8-1-gyel lépett tovább.

2018.03.14. 22:27

Egyoldalú a mérkőzés, a Chelsea-ben már sem erő, sem kurázsi, de a Barcelona sem erőlködik.

2018.03.14. 22:10

Megszületett Lionel Messi századik gólja a Bajnokok Ligájában. Megkapta a labdát Luis Suáreztől, aztán balról is rúgott egy gólt „kötényben” Courtois-nak. A 63. percben járunk.

2018.03.14. 21:56

Barcelona–Chelsea 2-0

Suárez kihagyott helyzete után kétszer az angolok következtek, előbb Marcosx Alonso elől mentett bravúrral Dembélé a saját tizenhatosán belül, majd Piqué szerelt szabálytalanul a saját tizenhatosán belül – Skomina nem látott okot a tizenegyesre.

2018.03.14. 21:34

A félidő utolsó eseményeként 21 méterről szabadrúgást lőhetett a Chelsea. 2012-ben Ramires ugyanebben a percben szépített. Marcos Alonso jól lőtt, de a labda kipattant a bal kapufáról.

2018.03.14. 21:22

Amennyire aktív volt a Chelsea az első bekapott gól után, annyira megfogta a kékeket a második találat. A Barcelona kézben tartja a mérkőzést.

2018.03.14. 21:08

Messi visszaadta a kölcsönt, ezúttal ő szolgálta ki Dembélét. A fiatal francia szélső igazolta jó formáját, tizenhárom méterről óriási gólt lőtt keresztbe, a jobb felső sarokba. Összesítésben 3-1 a katalánoknak. Eddig úgy alakul a mérkőzés, mint a 2012 őszi, amikor a Chelsea jutott tovább…

2018.03.14. 20:52

Barcelona–Chelsea 1-0

Kapushibából vezetést szerzett a 4. percben a Barcelona. Lionel Messi nagyon éles szögből, Courtois lába között rúgta a hálóba a labdát.

2018.03.14. 20:43

Barcelona–Chelsea 0-0

A Barcelona kezdő tizenegye: Ter Stegen – Roberto, Pique, Umtiti, Jordi Alba – Dembele, Rakitic, Busquets, Iniesta – Messi, Suárez. A Chelsea névsora: Courtois – Azpilicueta, Christensen, Rüdiger, Alonso – Moses, Kante, Fabregas, Hazard – Willian, Giroud.