Infostart.hu
eur:
363.02
usd:
313.75
bux:
150552.7
2026. augusztus 15. szombat Mária

Ötvenmilliós kormánytámogatás a kézilabda BL budapesti négyes döntőjére

A kormány 50 millió forinttal támogatja a női kézilabda Bajnokok Ligája májusi, budapesti négyes döntőjének megrendezését.

Vetési Iván, a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ) elnöke az esemény csütörtöki nyitó sajtótájékoztatóján emellett azt is bejelentette, hogy a kormány a Papp László Budapest Sportarénát ingyen bocsátja a szervezők rendelkezésére.

Az elnök elmondta azt is, hogy február végéig megkezdik a jegyek árusítását a nőknél első ízben sorra kerülő Final Fourra. A május 3-án és 4-én sorra kerülő négy mérkőzésre - a két elődöntőre, a bronzmérkőzésre és a fináléra - szóló belépők négy kategóriában, 9 900 és 34 990 forint (32-113 euróba) közötti összegbe kerülnek majd.

A sajtótájékoztató végén megállapodást írt alá a rendezésről Vetési Iván és Jean Brihault, a Európai Kézilabda Szövetség (EHF) elnöke.

Címlapról ajánljuk
Sinkó Eszter: a születéskor várható élettartamban rosszul áll Magyarország

Sinkó Eszter: a születéskor várható élettartamban rosszul áll Magyarország

Az Európai Unió országaiban átlagosan a GDP 7 százalékát fordítják egészségügyre, a magyar szám 4,7, ezért is örvendetes, hogy évről évre 500 milliárd forinttal többet fordítana egészségügyre a Tisza-kormány – erről is beszélt az InfoRádió Aréna című műsorban Sinkó Eszter egészségügyi közgazdász, a Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központ programigazgatója.

Már az osztrákok is menekülnek a tűz elől

Tűz ütött ki pénteken egy kelet-ausztriai erdőségben, a közeli településről mintegy százötven embert kimenekítettek, mintegy 100 méternyire a lángoktól - jelentette az ORF.
inforadio
ARÉNA
2026.08.17. hétfő, 18:00
Baranya Sándor
egyetemi docens, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vízépítési és Vízgazdálkodási Tanszék vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×