Infostart.hu
eur:
390.88
usd:
339.63
bux:
121591.44
2026. március 17. kedd Gertrúd, Patrik

Az Inter és a Roma meglépett az üldözőktől

A címvédő Inter 3-0-ra nyert a Lazio ellen az olasz labdarúgó-bajnokság szerdán játszott mékőzésén.

A milánóiak svéd sztárja, Ibrahimovics az első félidő közepén büntetőből szerzett vezetést, majd bő tíz perccel később Maicon duplázta meg az Inter előnyét.

A Lazio ezen a meccsen nem volt egy súlycsoportban a listavezetővel, Suazo az 55. percben állította be a 3-0-ás végeredményt.

A Roma megerősítette második helyét a tabellán a vendég Cagliari 2-0-ás legyőzésével. A fővárosiak góljait Taddei szerezte.

Az Inter nyolc, a Roma öt ponttal előzi meg a harmadik helyen álló újonc Juventust.

Címlapról ajánljuk
Sajtóhír: Moszkvában lehet a sebesült ajatollah

Sajtóhír: Moszkvában lehet a sebesült ajatollah

Tovább terjednek a találgatások az új iráni legfelsőbb vezető sorsáról és egészségi állapotáról. Egyes hírek szerint Modzstaba Hameneit az orosz fővárosba szállították kezelésre. Közben felpörgött egy újabb összeesküvés-elmélet.

Szakértő: a kubai gazdaság összeomlott, és a rezsimnek már nincs komoly külföldi támogatója

Áruhiány a boltokban, napi 20-22 órás áramkimaradások, ritkán iható csapvíz: a gazdaság gyakorlatilag teljesen összeomlott, amióta nem érkezik olaj Kubába – mondta az InfoRádióban a hétvégi tüntetések, köztük egy helyi pártszékház felgyújtása apropóján Nagy Sándor Gyula Latin-Amerika-kutató. Kérdeztük arról is, hogy összeomlik-e a kommunista rezsim, és ha igen, mi jöhet utána.
inforadio
ARÉNA
2026.03.17. kedd, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
Hullámvasút a forint piacán: szédítő tempóban rángatják a magyar devizát

Hullámvasút a forint piacán: szédítő tempóban rángatják a magyar devizát

Gyengüléssel kezdi a napot a forint: kora reggel 340 forintot kell adni egy dollárért, míg az euróért 390 forintot. A hétfő nagy volatilitást hozott a magyar devizában, mindkét nagyobb párral szemben a forint jegyzése 5-5 forintos sávban hullámzott. A kilengések megmaradhatnak a keddi napon is, hiszen a piaci hangulat egyik fő mérője továbbra is az olajár lesz, valamint az iráni háború új fejleményei. A mai napon nem várható nagy adatroham, egyedül az amerikai ADP munkaerőpiaci jelentés tűnik érdekesnek kora délutánról. A forint kilátásairól is szó lesz következő befektetői klubunkon, március 17-én. Még mindig nem késő regisztrálni!

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×