367.22
73550.81
2024. augusztus 1. csütörtök Boglárka

Nadal megverte Federert

A spanyol Rafael Nadal nyerte az egymillió dollár összdíjazású dubaji férfi tenisztornát, mivel a fináléban 2:6, 6:4, 6:4-re legyőzte a világelső svájci Roger Federert.

A két klasszis ezzel együtt négy alkalommal találkozott ATP-tornán és Nadal most már 3:1-re vezet a bázeli sztár ellen.

A 600 ezer dollár összdíjazású dohai női tenisztornát az orosz Nagyja Petrova nyerte, mert a döntőben 6:3, 7:5-re felülmúlta az első helyen kiemelt Amelie Mauresmót.

Ha a francia játékos nyert volna, hétfőtől ő vezetné a világranglistát, így viszont továbbra is a belga Kim Clijsters marad az élen.

Meglepő, hogy egymáshoz képest igen rövid időn belül az ausztrál nyílt teniszbajnokság női és férfi győztese is elbukta aktuális döntőjét.

Vámos Petra: nem akarjuk, hogy ennek a kalandnak vége legyen

A spanyolok elleni sikerrel bejutott a negyeddöntőbe a női kézilabda-válogatott, vagyis eldőlt, hogy utazhat majd Lille-be. Vámos Petra, az ezúttal öt gólt szerző irányító azt mondta: most érzi, hogy a csapat megérkezett erre a szintre.
2024.08.02. péntek, 18:00