Infostart.hu
eur:
382.65
usd:
326.94
bux:
123861.56
2026. január 22. csütörtök Artúr, Vince

Botlott a Manchester United

Az éllovas Chelsea 1-0-ra győzött a Manchester City vendégeként az angol labdarúgó Premier League 19. fordulójában. A címvédő londoni gárda a bajnokság felénél 11 ponttal vezet a második helyen álló Manchester United előtt, amely ezúttal 2-2-es döntetlent játszott a hátulról második Birmingham City vendégeként.

A Liverpool 3-1-re győzött városi riválisa, az Everton otthonában, és ha megnyerné két elmaradt meccsét, két ponttal megelőzné Sir Alex Ferguson csapatát.

További eredmények:
Arsenal-Portsmouth 4-0
West Bromwich-Tottenham 2-0
West Ham-Wigan 0-2
Fulham-Aston Villa 3-3.

Három meccs elmaradt.

Címlapról ajánljuk
Gálik Zoltán: olyan „gazdasági fegyver” is van Európa kezében, amit korábban még sosem vetettek be

Gálik Zoltán: olyan „gazdasági fegyver” is van Európa kezében, amit korábban még sosem vetettek be

A Budapesti Corvinus Egyetem docense az InfoRádióban arról beszélt, hogy hiába húzta be látszólag a féket Donald Trump Grönland-ügyben, az EU-s vezetők mégis megtartják a nem hivatalos csúcstalálkozójukat, aminek akár egy, a közös gazdaság- és védelempolitikára is hatást gyakorló nyilatkozattétel, illetve akár egy EU-Egyesült Királyság közeledés is lehet az eredménye.

Automatikus lesz a január havi rezsistop – Kormányinfó

Rendkívüli érdeklődés övezte a sajtótájékoztatón a rezsistopot, a lakosságnak nem lesz tennivalója az érvényesítéshez, de a végleges csomag kidolgozására a kormány kér még egy hetet. A Nemzeti Petícióra is több kérdés irányult, ugyanígy a Béketanács és Kapitány Istvánt tiszás szerepvállalása is nagy érdeklődést váltott ki.
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×