Infostart.hu
eur:
388.67
usd:
330.21
bux:
0
2025. december 26. péntek István
Nyitókép: Pixabay

Videón, ahogy leszakad a szerb elnök száguldó autójának a kereke

Az incidenst követően Aleksandar Vucic átszállt egy másik autóba és folytatta közép-bánáti körútját.

Szombaton a Nagykikinda községben található Mokrin felé vezető úton kiszakadt Aleksandar Vucic hivatali autójának a kereke – írja a szmsz.press az RTS-re hivatkozva. Az incidenst követően a szerb elnök átült egy másik autóba és folytatta közép-bánáti körútját.

Aleksandar Vucic az Informer TV-nek nyilatkozva úgy fogalmazott, hogy a Melencéről Mokrin felé vezető úton defektet kapott az autója – olvasható. „A melencei látogatást követően autóval Mokrinba tartottam, közvetlenül a Kikindai nagygyűlést megelőzően. Több magyarázatot is adhatok. Tehát, kidurrant a gumi, vagy felrobbant a gumi az összes szövettel együtt, vagy Isten tudja hogyan, ez az illetékes hatóságokon áll, hogy megállapítsák és meg is fogják. Átültem másik autóba és megérkeztem Mokrinba” – mondta az államfő.

Időközben a Tanjug hírügynökségnek megerősítették, hogy az autó, amelyben az elnök utazott, nem defektet kapott, hanem a teljes kereke leszakadt, mint ahogyan az a videón is látható:

Címlapról ajánljuk

Hétközi munkaszüneti „ünnepnapokat” sürget az ellenzék Németországban

Kevesebb mint két héttel az újév beköszönte előtt különös vita támadt német ellenzéki pártok és a kormányon lévő konzervatívok között. Az ellenzék szerint jövőre túl sok ünnepnap esik a hétvégére, amit hétközben pótolni kellene. A CDU/CSU szerint a "pótlást" jelenlegi gazdasági helyzetében aligha jöhet szóba.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 26. 11:00
×
×
×
×