Infostart.hu
eur:
355.25
usd:
308.28
bux:
133670.96
2026. június 7. vasárnap Róbert
Egy versenyautó szikrákat vet a Forma-1-es Magyar Nagydíj időmérő edzésén a mogyoródi Hungaroringen 2017. július 29-én.
Nyitókép: Máthé Zoltán

Eldőlt, lehetnek-e nézők a Magyar Nagydíjon

A magyar Forma–1-es futamot idén július 30. és augusztus 1. között rendezik meg.

Nézők előtt rendezik meg a Forma-1-es Magyar Nagydíjat a Hungaroringen, de csak azok léphetnek be, akik rendelkeznek védettségi igazolvánnyal - derült ki Schanda Tamás, az Innovációs és Technológiai Minisztérium államtitkára közösségi oldalára feltöltött, részben a motorosoknak szóló videóból.

A rajongók - a mindenkori járványügyi intézkedések betartása mellett - a túraautó-világkupa, illetve a kamion Európa-bajnokság futamaira is kilátogathatnak. Előbbiben Michelisz Norbert, utóbbiban Kiss Norbert szerepel.

Áprilisban Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója még csak reménykedett abban, hogy a tavalyi zárt kapus viadal után idén ismét nézők előtt kerülhet sor a Magyar Nagydíjra.

Címlapról ajánljuk
Mik meg nem történtek! Ezért nem vett részt Magyarország a futball vb-n
Foci-vb 2026 – történelem

Mik meg nem történtek! Ezért nem vett részt Magyarország a futball vb-n

A csütörtökön kezdődő észak- és közép-amerikai labdarúgó-világbajnokság előtt az Infostart felidéz néhány különleges epizódot a tornák történetéből. Nem elsősorban olyanokat, amelyek az eredményekhez, a pályán történt eseményekhez kapcsolódnak, inkább olyanokat, amelyek mégis jellemzőek és emlékezetesek. Először a világbajnokság születését, illetve a magyarok távolmaradását járjuk körbe.

Toroczkai László beleszállt Magyar Péterbe, a kormányfő neki is válaszolt

Az ellenzéki pártvezetőnek több baja is van Magyar Péter viselkedésével, megszólalásaival a migránspaktum elleni tüntetés kapcsán, az egyik, hogy közvetetten elszólta magát az uniós pénzek ügyében, a másik, hogy manipulálta Facebook-videóját. Közlésére Magyar Péter válaszolt.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×