Annamária, Tihamér

hungaroring

2022.06.12. 20:33

Urrutia nyerte a második WTCR-futamot, Michelisz a negyedik

Az uruguayi Santiago Urrutia nyerte meg, míg legjobb magyarként Michelisz Norbert a negyedik helyen zárta vasárnap a második, fordított rajtrácsos futamot a túraautó-világkupa (WTCR) Hungaroringen rendezett idei harmadik fordulójában.
2022.06.12. 13:39

Újabb magyar rajt-cél győzelem a Hungaroringen

A címvédő és háromszoros Európa-bajnok Kiss Norbert újabb rajt-cél győzelmet aratott a gyorsasági kamion Európa-bajnokság Hungaroringen zajló második fordulójában, vasárnap.
2022.05.22. 18:58

Kiss Norbert éllovasként érkezik a Hungaroringre

Megnyerte a gyorsasági kamion Európa-bajnokság idénynyitó misanói versenyhétvégéjének vasárnap kora délután rendezett harmadik futamát az Eb-címvédő Kiss Norbert, a Révész Racing Team versenyzője, aki így az élen áll az összetettben a sorozat második, Hungaroringen sorra kerülő fordulója előtt.
2022.02.19. 08:00

Gyulay Zsolt: Párizsban túl tudjuk szárnyalni majd a tokiói eredményeket is

Már most ki merem jelenteni, hogy rekordbevétel lesz az idei Forma–1-es futamon – mondta Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója. Az InfoRádió Aréna című műsorában a Magyar Olimpiai Bizottság új elnökeként beszélt a pekingi téli olimpiáról, az ottani tapasztaltakról, a magyar sportra váró feladatokról, benne a 200 + 200-as program megvalósításának lehetőségeiről is.
2021.10.15. 21:04

Kezdődik a Forma-1 új korszaka

Jövőre rekordot jelentő 23 futamot rendeznek a Forma-1-es világbajnoki sorozatban, amely július 31-én, a nyári szünet előtt látogat el a Hungaroringre.
2021.08.01. 19:25

Esteban Ocon: a Hungaroringet eddig is kedveltem...

Esteban Ocon boldogan értékelt, és csapattársát, Fernando Alonsót méltatta azután, hogy a vasárnapi 36. Magyar Nagydíjon pályafutása első győzelmét aratta a Forma-1-ben.
2021.08.01. 15:25

Első futamgyőzelmét aratta Esteban Ocon a Hungaroringen

Több baleset is volt a rajt utáni első kanyar előtt, Valtteri Bottas hibája miatt több esélyes is kiesett, vagy nehéz helyzetbe került. Második egymást követő futamon lökte ki egy Mercedes a nagy rivális Red Bull versenyzőjét a pályáról. Lewis Hamilton Vettel mögött harmadik lett, ezzel vezeti a vb-t.
2021.07.31. 11:52

Biztosan lesz 2037-ig Forma-1-es futam a Hungaroringen

Palkovics László: 2037-ig biztosított a hungaroringi Forma-1-es futam. Az innovációs és technológiai miniszter szombaton a Magyar Nagydíj helyszínén egyeztetett Stefano Domenicalival, az F1 elnök-vezérigazgatójával.