Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil

Késsel és bombával fenyegetőzött egy férfi Kassán

A rendőrök lábon lőtték.

Késsel fenyegette a járókelőket egy férfi vasárnap Kassán, a Duett épület előtt. Amikor odarohant hozzá a közeli élelmiszerbolt biztonsági őre, az illető azt kiabálta, hogy bomba van nála.

A helyszínre rövid időn belül a rendőrök is megérkeztek, a férfi azonban nem adta meg magát, ezért a rendőrök lábon lőtték.

A férfit kórházba szállították és megműtötték - írta a Paraméter.sk.

Címlapról ajánljuk
Donald Trump le akar számolni Venezuela elnökével

Donald Trump le akar számolni Venezuela elnökével

Az amerikai elnök teljes olajblokádot hirdetett Venezuela ellen, hadihajókkal zárná el az ország fő bevételi forrását. Szakértők szerint a gazdasági nyomás egyedül nem biztos, hogy elég lesz a rendszer megdöntéséhez.

Az EU nem ezt az utat tervezte Ukrajna támogatására - Merz ennek ellenére elégedett

A zárolt orosz vagyon érintetlen maradt, a tagállamok három kivétellel Ukrajna 90 milliárd eurós támogatásában állapodtak meg. Legalábbis a nyilvánosság előtt ezzel a német kancellár is elégedett volt, noha az eredményhirdetésig az ellenkezőjét remélte.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×