Infostart.hu
eur:
353.72
usd:
309.92
bux:
142307.45
2026. július 6. hétfő Csaba

Bugár Béla: A Híd képviselői kiállnak a kisebbségekért

Bugár Béla biztos abban, hogy az általa vezetett Híd párt parlamenti képviselői kiállnak a nemzeti kisebbségek mellett, és méltóan fogják képviselni a szlovákiai magyarság érdekeit is.

"Tudom, nagyon nagy a felelősségünk, de biztos vagyok benne, hogy a Híd parlamenti képviselői a jövőben is kiállnak a kisebbségek mellett" - jelentette ki Bugár Béla.

A szombati választások eredményeképpen a Hídnak 14 mandátuma lesz a 150 tagú pozsonyi parlamentben. A Magyar Koalíció Pártja nem került be a parlamentbe.

Címlapról ajánljuk

Korlátozni kéne a gyerekeknek az e-rollerezést és a trambulint – Kemény szavak az Arénában Velkey György Jánostól

Naponta 5-10 olyan gyereket hoznak be a Bethesda Kórház ügyeletére, aki e-rollerezés közben sérült meg – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában az intézmény főigazgatója. Velkey György János gyermekgyógyász szerint a 14 évesnél fiatalabbak számára az új KRESZ-ben meg kellene tiltani az elektromos rollerek használatát. Tapasztalatai alapján 6 éves koring trambulinozni sem kéne.
inforadio
ARÉNA
2026.07.06. hétfő, 18:00
Kovács Erik
a Klímapolitikai Intézet vezető kutatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×