A baleset idején 195 ember dolgozott az ország középső részén lévő Abajszkaja bányában, közülük eddig 100 munkást sikerült épségben kimenteni.
Egyelőre nem tudni, hogy mi okozta a robbanást.
Tömegszerencsétlenség a 3-as főúton, gyerekek a halottak között








