Infostart.hu
eur:
385.24
usd:
332.25
bux:
122067.83
2026. január 16. péntek Gusztáv

Ilyen drága autót most adtak el először Magyarországon

Egy kuriózumnak számító sportkocsit adtak el egy pécsi autószalonban. A Honda NSX ára majdnem 72 millió forint, Magyarországon eddig még nem értékesítettek ilyen járművet. Ausztriában két ilyen autó van forgalomban.

A Honda 10 ezer darab Honda NSX modellt kíván gyártani az Egyesült Államokban. Idén közel 1500 darabot értékesítettek, Európában 160-at.

A környező országok közül Ausztriában két ilyen autó van forgalomban, Magyarországon ez idáig egyet sem adtak el.

Eddig.

A múlt idő használata jogos, hisz aki nyitott szemmel járt a városban, az észrevehette, hogy a napokban a pécsi Honda szalonba egy Honda NSX érkezett - írja a bama.hu.

– Már el is adtuk, megrendelésre érkezett a kocsi. Csak annyit árulhatok el, hogy nem baranyai a vásárló, hanem az illető Baranya melletti megyében lakik – mondta el lapunknak Bánkúti István, a márkakereskedés vezetője.

A kis sorozatba gyártott hibrid sportkocsi 3500 köbcentis, 560 lóerős, V6-os motor hajtja.

Címlapról ajánljuk

A legtöbb helyen nem szabad a jégre menni a tavainkon, folyóinkon

Az életével játszik, aki sétálgat a Duna jegén. A hévégén is kitart a kemény fagy és sokan foglalkozhatnak azzal a gondolattal, hogy előveszik a korcsolyájukat és ellátogatnak valamelyik befagyott természetes vízhez, ehhez azonban előzetesen több dolgot tudni kell. Például a legnagyobb tavakon nem alakult ki ehhez elég vastag jég, máshol pedig néhány praktikát érdemes észben tartani.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×