Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

Alig változott a forint árfolyama reggelre

Alig változott a forint árfolyama csütörtökre virradóra a nemzetközi devizakereskedelemben.

Az eurót a szerda esti 310,18 forint után csütörtök reggel fél nyolckor 310,25 forinton jegyezték a bankközi devizakereskedelemben.

A dollár jegyzése a szerda esti 278,28 forint után 278,24 forinton, a svájci franké 280,53 forint után 280,96 forinton állt csütörtök reggel.

Nem változott érdemben az euró árfolyama sem, a szerda esti 1,1146 dollár után 1,1141 dolláron állt csütörtök reggel a jegyzése.

Címlapról ajánljuk
Több milliárdnyi régi pénzt őriznek a németek, nem véletlenül

Több milliárdnyi régi pénzt őriznek a németek, nem véletlenül

Még mindig kinn van több milliárd márka az embereknél, és a Bundesbank továbbra sem válogatós, legalábbis ami a forgalomból huszonnégy évvel ezelőtt az euró által kiszorított német márka becserélését illeti. Munka akad bőven, a „régi pénz” jelentős részét a németek különböző okokból még mindig őrzik.

Szembeszállnak Donald Trumppal az EU vezető országai

Közös nyilatkozatban figyelmeztetett az eszkaláció veszélyére vasárnap az a nyolc európai ország, amely ellenzi, hogy az Egyesült Államok annektálja Grönlandot, s amelyekkel szemben Donald Trump amerikai elnök februártól 10 százalékos vámot helyezett kilátásba.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×