Infostart.hu
eur:
376.64
usd:
316.43
bux:
129854.13
2026. február 9. hétfő Abigél, Alex

Szerdától ismét olcsóbb lesz az üzemanyag

Szerdától a benzin ára 7, a gázolaj ára pedig 6 forinttal csökken - tudta meg a Portfolio.hu. Az üzemanyagárak ezzel két héten belül már másodszorra csökkennek, ez a nemzetközi piaci folyamatokkal abszolút indokolható is.

Szerdától (július 30-tól) bruttó 7 forinttal csökkenti a MOL a benzin bruttó nagykereskedelmi listaárát, a gázolaj pedig literenként 6 forinttal lesz olcsóbb - tudta meg a Portfolio.hu.

Ez azt jelenti, hogy az olajcég a benzin literjét a kiskereskedőknek listaáron bruttó 287.4 forintért, a gázolajat pedig bruttó 309.9 forintért adja majd.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk

Elemzők: Orbán Viktor kockázatos időszakra számít, a Tisza programjában nehezen megvalósítható pontok is vannak

Szombaton újabb háborúellenes gyűlést tartottak a Digitális Polgári Körök, ezúttal Szombathely volt a helyszín, ahol ismét beszédet mondott a miniszterelnök. Aznap Magyar Péter bemutatta a Tisza Párt Működő és emberséges Magyarország című programját. A kormányfő beszédét és az ellenzéki párt programismertetőjét Pálfalvi Milán, a Nézőpont Intézet elemzője, valamint Horn Gábor, a Republikon Alapítvány kuratóriumi elnöke értékelte.
inforadio
ARÉNA
2026.02.09. hétfő, 18:00
Salát Gergely
sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×