Infostart.hu
eur:
356.23
usd:
308.59
bux:
131765.73
2026. június 10. szerda Gréta, Margit
Nyitókép: pixabay

Lépett a rendőrség, újabb fejlemény Lakatos Márk ügyében

Lapinformáció szerint újabb tanút hallgatott ki a napokban Lakatos Márk szexuális ügyével kapcsolatban.

Az mno.hu arról ír, hogy folyamatosan zajlanak a tanúkihallgatások Lakatos Márk ügyében, információik szerint nemrég egy újabb személy tett vallomást azután, hogy korábban a hatóság már kihallgatta a homoszexuális stylist ügyét kirobbantó Ábrahám Róbert újságírót valamint további embereket. Köztük van a vélelmezett sértett is.

A lap szerint a napokban egy

másik nevelőt is tanúként hallgatott ki a rendőrség,

aki megerősítette a többi tanú vallomását.

Korábban az Infostarton is írtunk az évekkel ezelőtti esetről.

Egy fiatalember most arról beszélt a YouTube-on, hogy őt egy "kerítő szállította le és átadta át a megrendelőknek, ami után az illető jutalékot kapott". Az egyik kuncsaft (megrendelő) lett volna Lakatos Márk. A homoszexualitását nyíltan vállaló stylist rágalmazásról beszélt ezek után és közölte, mindenben együttműködik a rendőrséggel.

Az mno.hu szerint emberkereskedelem gyanújával rendelték el a nyomozást, és nem gyermekprostitúció vagy szexuális visszaélés miatt.

Címlapról ajánljuk
Korrupció, vagyonnyilatkozatok, kekvák, egyetemek – pontosan mi van a hatalmas korrupcióellenes tövénycsomagban? Itt vannak a részletek

Korrupció, vagyonnyilatkozatok, kekvák, egyetemek – pontosan mi van a hatalmas korrupcióellenes tövénycsomagban? Itt vannak a részletek

Hogy Magyarország hozzáférhessen az uniós pénzekhez, hatalmas, 110 oldalas törvényjavaslat-csomagot nyújtott be a kormány az Országgyűlésnek. Magyar Péter miniszterelnök hangsúlyozta: csak korrupcióellenes intézkedések és az egyetemi autonómia visszaadása van benne – nem volt szó se migrációról, se Ukrajnáról, se genderről és más ideológiai kérdésekről, az EU nem támasztott semmilyen más feltételt a 6000 milliárd forintnyi EU-pénzhez. Itt vannak a részletek, hogy mi is van a törvénycsomagban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.10. szerda, 18:00
Gál Katalin
a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülete elnök-igazgatója
Megfenyegette Iránt Trump - Mutatjuk a tőzsdei reakciót

Megfenyegette Iránt Trump - Mutatjuk a tőzsdei reakciót

Jelentős bizonytalanság van mostanában a tőzsdéken: egyik oldalról az AI-láz hajtotta nagyon sokáig a befektetőket, aminek hátán új történelmi csúcsra száguldottak a vezető indexek, ám emellett egyre hangsúlyosabbá válhat az elhúzódó amerikai-iráni konfliktus reálgazdaságra és részvénypiacokra gyakorolt hatása, ami elbizonytalanítja a befektetőket. Tegnap ismét megindult a profitrealizálás a technológiai cégeknél a Wall Streeten, ami végül felemás záráshoz vezetett, és Ázsiában is az eladók voltak ma fölényben. Európában szintén egyre rosszabb a hangulat, ez alól a magyar tőzsde sem kivétel, itthon a Mol vezeti az esést. Tovább rontotta a hangulatot, hogy Donald Trump jelezte: túl régóta húzódnak az Iránnal folytatott tárgyalások, és további lépéseket helyezett kilátásba az elnök.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×