Infostart.hu
eur:
357.09
usd:
313.59
bux:
142467.45
2026. július 13. hétfő Jenő

Feladta magát a gumilövedékes támadó

Gumilövedékkel arcon lőttek egy férfit Józsefvárosban, a rendőrség elfogatóparancsot adott ki a gyanúsított ellen, aki a körözés alapján feladta magát - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szerdán a www.police.hu oldalon.

Azt írták: a 25 éves férfi önként jelentkezett a VIII. Kerületi Rendőrkapitányságon, ahol a nyomozók felfegyverkezve elkövetett garázdaság megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették. A férfi elszámoltatása folyamatban van - tették hozzá.

A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi szerda este Budapesten, a VIII. kerületi Nagy Templom utcán vitát követően gumilövedékes pisztollyal arcon lőtt egy másik férfit, aki könnyebben megsérült. Az elkövetéssel gyanúsítható férfi elmenekült, a józsefvárosi rendőrök elfogatóparancsot adtak ki ellene.

Címlapról ajánljuk

A magyar növekedés új képlete – mi határozza meg Magyarország növekedési pályáját a következő években?

Egy magyar vállalat ma gyakran nem azért nem tud szintet lépni, mert nincs megrendelése, hanem mert nincs elég jól képzett szakembere, drága az energia, és a legértékesebb tapasztalt dolgozói túl korán esnek ki a munkából. Közben a német autóipar, a nearshoring és a Balkán felértékelődése új lehetőségeket nyit. Magyarország növekedési pályája a következő évtizedben attól függ, hogyan tud maj élni ezekkel.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×