Infostart.hu
eur:
363.66
usd:
315.49
bux:
150413.38
2026. augusztus 13. csütörtök Ipoly

Hamis márkajelzésű ruhákat foglalt le a NAV Budapesten

Összesen 37 millió forint értékben hamis márkajelzésű ruhaneműket és táskákat, valamint a hamisításhoz használt varrógépet és címkéket foglaltak le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei Budapesten.

A NAV pénteken a Facebook-oldalán azt közölte: a hamis termékek, illetve a hamisításhoz szükséges eszközök akkor kerültek elő, amikor a pénzügyőrök a napokban ellenőrzést tartottak a Kőbányai úton lévő raktárépületekben. Az akció során több mint tizenegyezer darab, különféle márkajelzésű hamis ruhaneműt és táskát találtak.

A pénzügyőrök az ügyben iparjogvédelmi jogok megsértése bűncselekmény elkövetése miatt ismeretlen tettes ellen feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozóinál.

Címlapról ajánljuk

Magyar Péter Paksról: 160 méter szélességben emeli meg a két bárka a Duna fenekét, a honvédek rakják a követ

Megkezdődött a jogszabályi és fizikai munka is a Duna vízszintcsökkenése mentén, a folyó vízszintjét két bárka elsüllyesztésével és egy víz alatti kőgát (ugrató) építésével emelhetik meg, a teljes munka 3-4 hetet vesz igénybe.
inforadio
ARÉNA
2026.08.13. csütörtök, 18:00
Sinkó Eszter
egészségügyi közgazdász
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×