Orsós Károly hozzátette: a 36 éves balatonfüredi gyanúsítottat őrizetbe vették, ellene büntetőeljárás indult.
Iszonytatóan izgalmas földrengés pattant most ki Európában
Orsós Károly hozzátette: a 36 éves balatonfüredi gyanúsítottat őrizetbe vették, ellene büntetőeljárás indult.
Idén nyártól a mobilszámokra is kiterjesztik a hívószám-hamisítás elleni védelmet a hazai telefonszolgáltatók. A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) kezdeményezésére bevezetett hálózati szűrés automatikusan blokkolja a külföldről érkező, manipulált magyar azonosítójú hívásokat. Ez a lépés jelentősen visszaszoríthatja a telefonos adat- és pénzlopásokat - írta a hvg.
Exportkorlátozás, csalás elleni szabályok és felújítási tervek: több ügyben is két hónapot kapott Magyarország az uniós válaszra.
The US president says Iran's "leaders are gone" and "we could do a lot worse". Meanwhile, the UAE says it's responding to incoming missile and drone threats from Iran.