Infostart.hu
eur:
353.88
usd:
310.89
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

Két börtönőr halt meg a székesfehérvári lövöldözésben

Lelőtte felügyelőtársát, majd öngyilkos lett egy börtönőr Székesfehérváron hétfőn a szolgálat átadás-átvételének időszakában - tájékoztatta a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának (BVOP) sajtóirodája.

 "A személyi állomány egyik tagja lövéseket adott le", aminek következtében az egyik felügyelőnő életét vesztette, majd a lövöldöző öngyilkosságot követett el - írták.

Az intézetben a helyszínt biztosították, az esemény vizsgálatát a Budapesti Katonai Ügyészség, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság és a BVOP megkezdte - közölték.

A lövöldözés a fogvatartottakat semmilyen módon nem érintette, az intézet biztonságosan működik - közölték.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×