Infostart.hu
eur:
354.82
usd:
311.45
bux:
138520.15
2026. június 23. kedd Zoltán

Szén-monoxid-mérgezés egy vecsési raktárban

Hét embert vittek kórházba szén-monoxid-mérgezés miatt csütörtökön Vecsésről, egy raktárépületből - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.

Csámpai Attila elmondta, hogy a mintegy 2500 négyzetméteres, Lőrinci úti raktárban harminchárman tartózkodtak, közülük tizenhárman panaszkodtak rosszullétre és fejfájásra, a mentők hét embert vittek kórházba.

A szóvivő tájékoztatása szerint a monori hivatásos tűzoltók mellett kivonult a helyszínre a fővárosból a katasztrófavédelmi mobil labor és a megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is.

A szakemberek határérték feletti szén-monoxidot mértek, az okát még keresik - tette hozzá.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×