Kovács Andrea elmondta: személyi sérülés nem történt, a 17 utas és a buszvezető időben el tudta hagyni a járművet.
A külföldi rendszámú busz oltásában kecskeméti és kiskunfélegyházi tűzoltók vesznek részt - tette hozzá.
Bocsánatot kért Tarr Zoltán miniszter







