Infostart.hu
eur:
382.24
usd:
324
bux:
125061.81
2026. január 23. péntek Rajmund, Zelma

"A kezei teljesen megfeketedtek" - felgyújtotta volt barátnőjét

Felgyújtott egy brit nőt volt barátja karácsony előtti este: az "élő tűzgolyóvá változott" háromgyerekes anyukához szomszédai hívták ki a mentőket.

Kritikus állapotban vitték az East Grinstead-i kórházba Coral Newmant: a nőt saját otthonában volt barátja benzinnel locsolta le, majd meggyújtotta. A szomszédok figyeltek fel a lángoló testű asszony segélykiáltásaira, ők hívták ki a mentőket is.

Valószínű, hogy Coral és volt párja, Mark Bray összevesztek, a férfi ezután ragadtatta magát a brutális tettre.

"Hallottam, hogy Coral sikít, egyre hangosabban és hangosabban. Kinéztem az ablakon és láttam, hogy lángol; azonnal hívtam a mentőket" - mondta a nő egyik szomszédja, Kerry Scotcher akinek férje oltotta el a nőt: ráöntött egy vödör hideg vizet.

A szomszéd szerint a háromgyerekes anyuka így is rémesen összeégett. "Az arcát nem érték a lángok, a lábai és a mellkasa viszont megégett. A legrosszabb a keze volt - mindkettő teljesen elfeketedett. Sosem fogom elfelejteni, se a gyerekeim, akik végignézték. Rémálom volt" - magyarázta.

"Azt hajtogatta >>Ne hagyjatok meghalni!, Mondjátok meg a fiaimnak, szeretem őket!<<" - emlékezett vissza Kerry Scotcher, aki azt is hallotta, amikor Coral Newman azt sikoltozta: "benzint öntött rám, aztán meggyújtott".

A nővel két idősebb fia, a 17 éves Charlie és a 14 éves George lakik, ám egyikük sem volt otthon, amikor Mark Bray megtámadta az anyjukat. A férfi ellen csütörtökön emberölés miatt emeltek vádat.

Címlapról ajánljuk
A cég, amely nem volt eladó, avagy hogyan védte meg magát a Mol, és vált regionális energiahatalommá

A cég, amely nem volt eladó, avagy hogyan védte meg magát a Mol, és vált regionális energiahatalommá

A Mol történetét gyakran sikersztoriként mesélik el. Növekedés, terjeszkedés, regionális jelenlét. De ez csak az egyik dimenzió. A mélyben egy sokkal izgalmasabb történet húzódik meg. Annak a krónikája, hogy hogyan tanulta meg egy posztszocialista olajvállalat megvédeni saját magát. Ez a cikk nemcsak azt mutatja meg, hogy kiket vásárolt fel a MOL, hanem azt is, miért nem tudták őt megvenni.

Palkovics László üzent azoknak, akik temetnék az autóipart

A vevők eltolták vásárlási szándékaikat, amit megérez az autóipar, de ez az időszak arra jó volt, hogy letisztultak a technológiai kérdések – erről beszélt az Inforádió Aréna című műsorában Palkovics László mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos.
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×