Bot Ferenc főügyeletes elmondta: a piros fényjelzés és a leengedett félsorompó ellenére a gépkocsi a sínekre hajtott, ahol összeütközött a Nyíregyházára tartó Rétköz InterCityvel.
A baleset miatt egyik pálya sem járható, azonban a vonatok terelésére lehetőség van, ezért késésekre nem kell számítani. A Rétköz IC viszont előreláthatólag csak másfél órás késéssel indulhat tovább - tette hozzá.
Tömegszerencsétlenség a 3-as főúton, gyerekek a halottak között








