Gálik Viktória, az autópálya-rendőrség munkatársa elmondta: a német rendszámú dzsip a szalagkorlátnak ütközött, majd a sofőr félrerántotta a kormányt és a hirtelen kormánymozdulattól a két autót szállító utánfutó megbillent és rakományával együtt eldőlt.
Az autókat már elszállították, a közlekedés zavartalan.
M5-ös: vége!










