Infostart.hu
eur:
353.27
usd:
308.54
bux:
142762.57
2026. július 3. péntek Kornél, Soma
Nyitókép: Unsplash

Kigyulladt egy csepeli csarnok

A tűzoltók négy vízsugárral fojtották el a lángokat.

Kigyulladt egy csarnoképület kedd délután Csepelen, a tűzoltók négy vízsugárral fojtották el a lángokat - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.

A háromszáz négyzetméter alapterületű csarnok teljes terjedelmében égett a XXI. kerületi Terelő utcában, az épületben takarmányt tároltak. A tüzet a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a fővárosi hivatásos és önkéntes tűzoltók oltották el.

Címlapról ajánljuk
Szakíró: az új fővárosi parkolási rend nem arra ösztönzi az embereket, hogy tisztább üzemű autókkal járjanak

Szakíró: az új fővárosi parkolási rend nem arra ösztönzi az embereket, hogy tisztább üzemű autókkal járjanak

Jövő év elejétől teljesen megszűnik az elektromos autók ingyenes parkolása Budapesten, ráadásul a nagyobb, két tonnánál nehezebb tisztán elektromos autók tulajdonosai a normál tarifa kétszeresével szembesülhetnek. Antalóczy Tibor, a Villanyautósok.hu főszerkesztője az InfoRádióban azt mondta, az új szabályozás keresztbe tesz annak a kedvező folyamatnak, ami elindult a fővárosban, ahol már szép számmal lehet látni tisztán üzemelő autókat.

Vitézy Dávid: „aláírtam, új villamosvonal épül uniós pénzből”

„Aláírtam a Budai Fonódó villamoshálózat folytatásának 32,2 milliárd forint értékű európai uniós támogatási szerződését, így új villamosvonal épül a Szent Gellért tér és a Budafoki út között, a Műegyetem rakparton keresztül” – közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×