Infostart.hu
eur:
382.86
usd:
326.98
bux:
123792.39
2026. január 22. csütörtök Artúr, Vince
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
fotó: police.hu
Nyitókép: police.hu

Horrorisztikus videó a ceglédi halálos vonatbalesetről

Egy közlekedési tragédia körülményeinek tisztázása érdekében várnak segítséget a ceglédi rendőrök. Közben szörnyűséges videó is előkerült az esetről.

Augusztus 25-én, Cegléden a Budai úti vasúti átjáróban történt egy halálos baleset. Egy személyautó egy vonatszerelvénnyel ütközött.

A vasúti átjárónál több autós várakozott, így egy piros Renault Megane és egy kék, feltehetően Suzuki Wagon R+ típusú személygépkocsi.

A rendőrök azt kérik, ha magára ismer a két autó vezetője, vagy vannak olyan szemtanúk, akik a sofőrökről vagy a baleset bekövetkezésének körülményeiről érdemleges információval rendelkeznek, akár névtelenségük megőrzése mellett hívják a 06/53 310-066-os telefonszámán, írjanak a cegledrk@pest.police.hu e-mail címre, vagy jelentkezzenek a 112 központi segélyhívón.

Közben a ceglédi televízió bemutatta a balesetről készül amatőr felvételt. Ezen az látszik, ahogy a vonat maga előtt tolja több száz méteren keresztül a személyautót amelyben egy ember meghalt.

A televízió úgy tudja, hogy a balesetkor működött a fény-és a félsorompó.

Címlapról ajánljuk

Automatikus lesz a január havi rezsistop – Kormányinfó

Rendkívüli érdeklődés övezte a sajtótájékoztatón a rezsistopot, a lakosságnak nem lesz tennivalója az érvényesítéshez, de a végleges csomag kidolgozására a kormány kér még egy hetet. A Nemzeti Petícióra is több kérdés irányult, ugyanígy a Béketanács és Kapitány Istvánt tiszás szerepvállalása is nagy érdeklődést váltott ki.
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
Három erő alakítja át a világot: az elemzők szerint ez vár ránk az előttünk álló évben

Három erő alakítja át a világot: az elemzők szerint ez vár ránk az előttünk álló évben

A világgazdaság egy tartósan bizonytalan, geopolitikailag fragmentált, de technológiailag dinamikus korszakba lépett. Ebben a környezetben a befektetők számára a kulcsszó a diverzifikáció, a geopolitikai kockázatok tudatos kezelése és annak felismerése, hogy a globális növekedés motorjai egyre inkább regionális és tematikus alapon szerveződnek újra – mondta el előadásában Annalisa Usardi, az Amundi Investment Institute vezető közgazdásza a cég csütörtöki sajtóeseményén. A szakértő szerint meglepetésre idén két kamatvágást is végrehajthat az Európai Központi Bank, és izgalmas lehetőségek vannak az európai részvénypiacokon. Más meglepetéseket is vár az euróövezettől.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×