Infostart.hu
eur:
363.53
usd:
314.7
bux:
148483.56
2026. augusztus 10. hétfő Lőrinc
a modern intercity train go through a railway crossing
Nyitókép: RobertKovacs/Getty Images

Gázolt a vonat, ezért késések várhatók

Elgázolt a Kelenföldre tartó sebesvonat egy embert Balatonfüred és Balatonarács állomás között, ezért késnek a vonatok a Budapest-Székesfehérvár-Tapolca vonalon - közölte a Mávinform Facebook-oldalán.

Balatonfüred és Alsóörs között pótlóbusz szállítja az utasokat.

A Budapest-Székesfehérvár-Tapolca vonalon jelentősen hosszabb eljutási időre kell számítani, mert a Tapolcáról 7:34-kor Kelenföldre elindult sebesvonat (9707) Balatonfüred és Balatonarács között elgázolt egy embert. A helyszínelés végéig - várhatóan délig - Balatonfüred és Alsóörs között nem közlekedhetnek a vonatok. Pótlóbuszos közlekedésre, valamint rövidebb útvonalon közlekedő vonatokra lehet számítani.

Címlapról ajánljuk
Drámai országgyűlési ülés kezdődött Magyar Péter beszédével
cikkünk frissül

Drámai országgyűlési ülés kezdődött Magyar Péter beszédével

A miniszterelnök napirend előtt felszólalásával kezdődött meg az Országgyűlés kétnapos rendkívüli ülése. Baka András az egyedüli hivatalos államfőjelölt, akit kedden meg is választhatnak, hétfői adat szerint rekordtöbbletet hozott a költségvetés júliusban, távozhat a legfőbb ügyész, újra itt a hőségkupola, elindulhat hétfő este még egy turbina a paksi atomerőműben – van miről beszélnie Magyar Péternek. Cikkünk frissül!
inforadio
ARÉNA
2026.08.10. hétfő, 18:00
Bíró Tibor
egyetemi tanár, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Környezeti Fenntarthatósági Intézetének vezetője, a Magyar Hidrológiai Társaság alelnöke
Irányt váltott a forint, gyűlnek a felhők

Irányt váltott a forint, gyűlnek a felhők

Óvatos kereskedéssel indul a hét a devizapiacokon, miután a gyenge amerikai munkaerőpiaci adatok a múlt héten kéthavi mélypontra lökték a dollárt, amely hétfő reggel már kissé korrigált. A befektetők most elsősorban a közel-keleti feszültségeket, az emelkedő olajárat és a héten érkező amerikai inflációs adatokat figyelik, miközben a piac már csak 44 százalékos esélyt áraz egy szeptemberi Fed-kamatemelésre az egy héttel korábbi 67 százalékkal szemben. A forint enyhe erősödéssel kezdte a napot, de délre elfogyott a lendület az iráni háborúról szóló eszkalációs aggodalmak miatt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×