Infostart.hu
eur:
378.7
usd:
318.87
bux:
129354.81
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
A female doctor refuses a bribe from her patient in medical office
Nyitókép: Rostislav_Sedlacek/Getty Images

Hálapénz miatt jöttek a közismert orvosért a rendőrök

Hálapénzt fogadott el egy ismert nógrádi orvos, ezért csütörtökön rendőrök jelentek meg a kórházi rendelőjében, és asszisztensével együtt el is vitték az intézményből.

A nool.hu írt arról, hogy csütörtökön egy ismert orvost és asszisztensét hálapénz elfogadása miatt vitték el a rendőrök a salgótarjáni kórházból.

A megyei lapnak a rendőrség megerősítette ezt. Azt írták: "folyamatban lévő büntetőeljárásban munkatársaink vesztegetés elfogadása miatt december 7-én állítottak elő egy orvost az egyik Nógrád vármegyei kórházból". Ennél többet nem árultak el.

Címlapról ajánljuk

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×