Infostart.hu
eur:
385.43
usd:
329.26
bux:
120418.65
2026. január 21. szerda Ágnes
Nyitókép: Police.hu

A kilencedik emeletről zuhant a halálba egy férfi Újbudán

Szombat este lezuhant egy 31 éves férfi egy 9. emeleti lakás ablakából Budapesten, az életét már nem lehetett megmenteni.

Szombat este értesült az Index arról, hogy rendőri intézkedés zajlik Budapesten, a 11. kerületi Alíz utcában. A helyszínen rengeteg rendőr, illetve mentős tartózkodott.

A lap megkeresésére a a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) vasárnap hajnalban közölte, hogy egy 31 éves férfi zuhant le egy 9. emeleti lakás ablakából a XI. kerületi Alíz utcában 2023. február 11-én este. A férfi olyan súlyosan megsérült, hogy az életét már nem lehetett megmenteni.

Hozzátették: bűncselekmény gyanúja nem merült fel, a körülményeket a Budapesti Rendőr-főkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja.

Címlapról ajánljuk
Nagy Márton: „megvizsgáljuk, kik voltak a hideg nyertesei” – új adó jöhet a szerdai kormányülésen

Nagy Márton: „megvizsgáljuk, kik voltak a hideg nyertesei” – új adó jöhet a szerdai kormányülésen

Tavaly januárhoz képest 43 százalékkal lehet magasabb itthon az átlagos földgázfogyasztás – jelentette ki egy háttérbeszélgetésen a nemzetgazdasági miniszter. Nagy Márton kiemelte, hogy a hideg vesztesei a fogyasztók, ezért a kormány meg fogja vizsgálni, hogy miként lehet segíteni azokon, akiknek megnövekedett a gázszámlája például azzal, hogy átlépték a kedvezményes fogyasztási határt.

Katonai támadásra készítik fel Grönland lakosságát

Grönland miniszterelnöke szerint a sziget lakosságának és hatóságainak fel kell készülnie egy katonai jellegű válsághelyzetre is, miután Donald Trump területszerzési fenyegetései miatt az invázió kockázata megnőtt. Dánia és NATO lépései, valamint az amerikai vámfenyegetések tovább élezik a geopolitikai feszültséget az egyre nagyobb stratégiai jelentőségű sarkvidéki térségben.
Csengettek a tőzsdén: nagy mérföldkövet lépett át a régiós sztárbefektetés

Csengettek a tőzsdén: nagy mérföldkövet lépett át a régiós sztárbefektetés

A 100 millió eurós értékhatár átlépését ünnepelhette a közép-európai részvényekre fókuszáló OTP CETOP UCITS ETF, az esemény apropóján csöngött a Budapesti Értéktőzsde csengője szerda délelőtt. A tőzsdei befektetési alap ebben a szegmensben abszolút vezető pozíciót biztosít Magyarországnak a régiós tőkepiacon, és abban is nagy szerepet játszhat, hogy mind nemzetközi, mind hazai befektetők könnyedén, diverzifikáltan és költséghatékonyan hozzáférjenek a közép-európai részvénybefektetésekhez. Az eseményen elhangzott: a közép-európai részvények ma is kifejezetten kedvező árazáson forognak, a BÉT vezérigazgatója szerint pedig ma jobbak a befektetési kilátások, mint valaha.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×